Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az együttélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az együttéléstől mentes és arra nem is törekvő párkapcsolatról?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 16:11
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
Ez azoknak a ferfiaknak jo akik titokba b szexualisok es nem akarjak felfedni!
2020. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
85%

21.


Ez a random következtetés honnan jött?

2020. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%
Hehe, na vajon honnan^^
2020. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

19!


Hiaba pontoz itt le mindenki, ez az en velemenyem ami leget igazabb mint a tied! Miota vilag a vilag a csalad kialakulasahoz kell az egyutteles hisz csak igy ismered ki a masikat! Te sokkal primitivebb vagy ezzel, h engem tamadsz hol ott amire en a velemenyem tamadztom az evezredek ota mukodik!

Meg a farkasok is egyutt nevelik a kicsiket ami egy falka osdze allasa elozott meg! Ha mindenki igy gondolna nem lennenek csaladok csak gondolom arabiaba ahol tobb feleseg el a ferfival.

Es en vagyok primitiv...?

A feleloseg elol akarsz te elmenekulni, h egy novel tirodni kell es oda fogyelni ra! Perste vannak ilyen muanyag nok akik nem akarnak semmit csak ugy levecolni hat sok sikert nektek.

2020. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
81%

"az evezredek ota mukodik"


Na ja, rengeteg családon belüli erőszakkal, feleség és férjgyilkosságokkal, az elhanyagolt gyerekek elzüllésével és megszámlálhatatlan megcsalással, zabigyerekkel, stb. - nagyszerűen működő kis rendszer ez. Jelen pillanatban is folyik 1-2 ilyen csak a városban ahol élsz.


Törődni lehet mással úgy is, hogy nem vagytok összezárva, mint egy börtöncellában, persze lehet egy háztartásban is élni - ha az a háztartás minimum egy 3 szintes ház, alagsorral és padlástérrel, melléképületekkel, ahol nem kell mindig egymást hallgatni vagy betartani valami írott vagy íratlan szabályt. Miért zárja ki a törődés lehetőségét az, hogy nem élnek egy helyen? Mennyi ideig átmenni, ha szükség van rá?


Nem "a felelősséggel" van itt a baj, hanem gyakorlati problémák vannak az együttéléssel. Pl. az egyik fél alvásigénye 10, a másiké 6 óra, akkor valamelyik beszopta. Vagy nem hagyják aludni az egyiket, vagy a másiknak kell addig csendben lennie. Vagy mondjuk az egyik fél nekiáll és kitalálja, hogy ő mától havasi kürtön fog zenélni és hallgathatod örökké, mert őt szereted, de a havasi kürjtét nagyon nem. Na ilyenkor jön jól ez a kétlakiság. Illetve a rokonoktól való távolmaradásra. A rokonság egy nagyon nagy csapás ilyen területen, csak azért tartani velük kötelezően a kapcsolatot hogy szidhassanak, mert teljesen mindegy ki vagy, "a gyerekük jobbat érdemel" és ezt éreztetik is veled. Persze csak jópofizósan, hogy megalázó is legyen.

2020. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
49%
Nem kevesen igényt tartanak a partnerüktől jövő pénzre is. Nekik nyilván nem jó.
2020. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
94%

Én úgy nyitottam meg a kérdést, hogy kíváncsi vagyok mindkét oldal érveire, de az ellenzők közül a 14-es válaszoló írta az egyetlen értelmes hozzászólást. A többi írástudatlan alpári fröcsögés.

Azt gondolom, hogy jelentős előnyei vannak, de buktatói is, például a gyerekvállalás körül tényleg sok bonyodalmat generál. Személyiségfüggő, kinek való és kinek nem. Egyből rábökni, hogy ez nem igazi kapcsolat, csak mert nem illeszkedik a társadalmi sémákba, szűklátókörűségre vall.

2020. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Szerintem régen is volt ilyen, ritkán, tipikusan értelmiségieknél.
2020. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolati forma nem helyettesíti a családot,közös gyereknevelést. Viszont bizonyos életkorban/élethelyzetben kifejezetten előnyös. Mi így élünk. Meghalt a férjem,fiatal voltam,gyerekkel. Nem akartam egyedül maradni,de férjhez menni és több gyereket vállalni sem,sőt,összeköltözni se akartam senkivel. Találtam olyan pasit aki ezt elfogadta és az idős,beteg szülei ápolása is megoldott az ottlétével. Egy településen élünk,ha szükségünk van a másik segítségére kb 10 perc alatt ott vagyunk. Programozunk,nyaralunk,családozunk. Annyit vagyunk együtt amennyit szeretnénk. Viszont nincs közös otthonunk,nincs közös kasszánk,közös gyerekünk. Amit tervezünk,hogy idős korunkra összeköltözünk. Részünkről működik.
2020. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
48%
Egy hagyományos kapcsolatban nemcsak a gyerekedet nevelnéd, de a férjed szüleit is te ápolhatnád. Minden ilyesmit a nőkre szoktak lőcsölni.
2020. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!