Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék boldog egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék boldog egyedül?

Figyelt kérdés
Valahogy nem hiszem, hogy egyedül lehet boldognak lenni, különben nem lenne annyi ember kapcsolatban. Vannak szüleim, van kutyám, de párom nincs, és ez szomorúvá tesz. Nekem nincsenek értékeim, ezek szerint, mert sokat csalódtam már. Hiába mindig van tőlem jobb.
2020. jún. 27. 18:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Ha azon nyaffog hogy hogy az alatt az idő alatt tök jó dolgokat élhetne meg egyedül is. Üdv egy boldog hülye.😃


Ugyanis 15-ös vagyok!

2020. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nekem még "csak" a 20-as éveim teltek el egyedül. Hát nem lettem jól tőle... és akkor még finoman fogalmaztam. Belegondolok, hogy a 30-as éveim is majd ugyanígy, meg a 40-esek is, utána pedig már úgyis mindegy. Fogalmam sincs, milyen a viszonzott szerelem vagy egyáltalán érdeklődés. Milyen sokat és jókat szexelni valakivel, aki kíván. Milyen az, hogy elköteleződni egymás mellett (nem kényszerből, jobb híján), ott lenni egymásnak. Csak azt tudom, milyen mindig egyedül, és milyen az egyoldalú érdeklődés, vágy, "szerelem", a kiéhezettség, amire már rég nem megoldás a maszti... És ezt nem azért írtam le, hogy bárki sajnáljon, csak hogy látható, érzékelhető legyen, milyen "boldog" is tud lenni a kényszerszingliség, hogyan tud hatni az emberre.
2020. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ha elhiszed, ha nem, igazad van.


Legnehezebb dolog a világon elfogadni magunkat akkor is, ha nem felelünk meg mindenkinek!

2020. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Jajj hagyjuk már ezt, teljesen igaza van, a nők utálják azokat a férfiakat, akiknek mindegy kivel vannak.


Nekem se kellett volna soha olyan, akinek mindegy. Fontos volt, hogy a férjem más nők mellett elment, de engem meglátott. Erről az érzésről egyetlen embernek sem kellene lemondania.


Eljön a te párod is kérdező.


Én saját meglátás és elmondások alapján nagyon szép voltam huszonévesen. Mégis évekig egyedül voltam, mert elegem volt. A szerelem nem kierőszakolható.


Aztán amikor már elengedtem, akkor egyszer csak megjelent :)

2020. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
#24 te meg hagyjad már a juj én egy különleges hópihe vagyok f*szságot. :DDDD
2020. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
51%

Miféle különleges hópihéről zagyválsz?? Épp azt mondtam, hogy a többi nő is ilyen.


El ne képzelje senki hogy egy nő boldog attól, ha egy olyan udvarol neki, akinek nagyon mindegy ki az.

Szerintem a férfiaknak sem ez a vágya.

2020. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"Fontos volt, hogy a férjem más nők mellett elment, de engem meglátott."


Te zagyválsz, hópihe. :)

2020. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Ha nem érted akkor sajnálom. Ez csak annyit tesz, hogy számára én voltam a nő, nem pedig másik 2oo,akinél bepróbálkozott.


Ez igenis szempont és ez semmi extrát nem jelent pusztán az egymásra találást. Általában ez így van a párkapcsolatokkal.

2020. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

24.


Ez csak akkor fair, ha te is elmentél más férfiak mellett és csak őt vetted észre, de nem azért, mert ő Mr.Nagyonjóképűnagyonmenőember, hanem mert a viselkedése rendes volt, nem pedig bunkó, felvágós vagy keménykedő vagy bármi ilyesmi.

2020. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Edricus így is volt. :)


Ez nem ritka. A baráti társaság zöme így járt.

egy kis százalék elvált van, aki egyéb módon keresett társat, de az megint egy más élethelyzet.

2020. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!