Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csak egy szex és jöhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak egy szex és jöhet a következő lány" függő lettem Tinderen. Jóképű, jó testű, intelligens férfinak tartanak és elképesztően sok lány érdeklődik irántam komoly kapcsolat céljából, de évek óta nem tudom legyőzni a függőségemet. Mit tegyek? 28/F

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 20:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellenél, az tuti:D
2020. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Jaj jóvanmá.
2020. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Majd felébredsz.
2020. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi, az ilyeneket én is kikukázom az első randi után. Jobb lenne, ha el sem jutnánk odáig, mert nem szeretem, ha valaki azt hiszi, hogy ha húzza az időmet, megdughat. Szóval legyél őszinte és játssz nyílt lapokkal, hogy a magamfajtáknak ne kelljen időt keresniük egy randira, hanem még írásban elköszönjünk, ha már nem ugyanazt keressük.


Mondjuk nálam 26-ig van beállítva a korosztály, szóval valószínűleg nem is találkoznánk.

2020. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Bilibe lóg a kezed.
2020. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj mentálhigiénés szakemberhez, kérdező. Rád fér.
2020. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Egy-két év még így érzelemmentes csajpörgetésben és aztán kiégsz. Önuralommal talán ki tudsz ebből lépni, ha akarsz.
2020. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%

#6 A valóság azt mutatja, hogy a magadfajták átváltanak arrogáns kis bunkóba, mert beletörik a bicskájuk egy intelligensebb nőbe és előjön a komplexusuk az első randi után. Nyilván azért is dugnak agyba-főbe, hogy tompítsanak az önbizalomhiányukon.


Nice try, túl sokat elemeztem a fajtádat. Szánalmasan sok időt vesztek el a fölösleges randijaitokkal.

2020. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy szexelnék veletek, csak félek, hogy annyi mártogatás után bekapok valami fűszert is. :)))
2020. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
12%

"Nyilván azért is dugnak agyba-főbe, hogy tompítsanak az önbizalomhiányukon."


Azért dugnak agyba-főbe, mert megtehetik. Önbizalommal pedig biztos nincs gondjuk, ezt elhiheted. :)

2020. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!