Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csak egy szex és jöhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak egy szex és jöhet a következő lány" függő lettem Tinderen. Jóképű, jó testű, intelligens férfinak tartanak és elképesztően sok lány érdeklődik irántam komoly kapcsolat céljából, de évek óta nem tudom legyőzni a függőségemet. Mit tegyek? 28/F

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 20:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtehetem, mégsem teszem. :)))
2020. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
69%

#11 és amit megtehetnek azt meg is teszik?


Kezdek félni.

2020. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a kérdező csak provokálni akar, vagy valóban ez a problémája. De gyanítom az első, mert akinek ilyen baja van az nem ismeri fel magán a bajt. Az egyik ismerősöm 190 cm, boxol, kigyúrt, pesten él és húú rengeteg tinderes nővel volt, de állítása szerint mind dili, szerintem meg már ő ül túl magas lovon. Mindig újat akar, jobbat, nem tud kötődni. Szerintem nagyon elsiklott az élete a tinder miatt.
2020. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Lazy Lover ***** válasza:
93%
Balázska megártott a sok kannás bor??
2020. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
A "hiteles kérdések" rovat sem maradt üres a mai napon.
2020. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%

"#6 A valóság azt mutatja, hogy a magadfajták átváltanak arrogáns kis bunkóba, mert beletörik a bicskájuk egy intelligensebb nőbe és előjön a komplexusuk az első randi után. Nyilván azért is dugnak agyba-főbe, hogy tompítsanak az önbizalomhiányukon.



Nice try, túl sokat elemeztem a fajtádat. Szánalmasan sok időt vesztek el a fölösleges randijaitokkal.


-----------------------


Tipikus feminista érv "az intelligens nő, aki túljár a férfiak eszén". Nem lepődöm meg, hogy te is ebben a feltehetően amerikából jött marhaságban hiszel.


Csak tudnám, hogy mitől tartjátok magatokat olyan intelligensnek. Ha mondjuk a szó szoros értelmében vett intelligenciát (IQ) vesszük alpul, akkor az átlag ember 90-110 között van. Afelett a lakosság kisebb része van, a MENSA szintet meg 2% üti meg. Te ez utóbbi csoporba tartotol?

2020. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok feminista, csak az embereket jobban szeretem az állatoknál.
2020. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
Rendszertani szempontból az ember is állat, a főemlősök közé van besorolva. Legközelebbi rokonaink a bonobó és a csimpánz.
2020. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Fúj.
2020. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
25%
A pszichológus ismerősöm által felvett teszt alapján 134-es IQ-m van mondjuk. De nem erről szól a kérdés, szóval nem teljesen értem, mit kellene bizonyítanom. Intelligensnek tartom magam, ahhoz biztosan, hogy bizonyos embertípusokon átlássak. Bár az lehet, hogy inkább szociál érzék.
2020. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!