Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csak egy szex és jöhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak egy szex és jöhet a következő lány" függő lettem Tinderen. Jóképű, jó testű, intelligens férfinak tartanak és elképesztően sok lány érdeklődik irántam komoly kapcsolat céljából, de évek óta nem tudom legyőzni a függőségemet. Mit tegyek? 28/F

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 20:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
47%
A bonobó? Az a bonobó, amitől 3-5 millió éve elváltunk? Hát nem is tudom. A kutya is farkas rendszertanilag, a spániel ösztönös viselkedése viszont egyetlen farkas számára érthető behódoló és nulla dominancia jelet kódol.
2020. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
47%

És ne feledkezz meg a humán viselkedéskomolexről, aminek evolúciósan a bonobókra jellemző promiszkuitás helyett a csoportos monogámia az egyik sajátja. Annak ellenére, hogy sok "egyed" nem így vallja.


Huhh, nem gondoltam volna, hogy hasznát veszem ennek a szabválnak 3 évvel később

2020. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Ne okoskodj már te szerencsétlen.
2020. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Pontosan erről a reakcióról beszéltem a 8-as kommentemben. Tényleg nevetségesen kiszámíthatóak vagytok
2020. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ostoba vagy és rád lett szólva, ennyi történt.
2020. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a bonobó.


Szívesen próbára tenném, viszont a 134-es IQ-dat. Ha meg tudnálak téveszteni, az nagy dicsőség lenne.

2020. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
47%
Ha csak rám akartál volna szólni, máshogy fogalmaztál volna. Te csak szimplán vissza akarsz vágni és mivel intelligensen nem tudsz, lemész a jellemednek megfelelő arrogáns bunkóba. Jó duzzogást. Vegyél be egy nyugtatót, mielőtt elvisz az infarktus. :)))
2020. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
26: Ha máshol és máskor valaha találkozunk, egy sör mellett benne vagyok. 🙃
2020. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Ha csak rám akartál volna szólni, máshogy fogalmaztál volna."


Te már csak tudod a 134-es IQ-ddal.

2020. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"És ne feledkezz meg a humán viselkedéskomolexről, aminek evolúciósan a bonobókra jellemző promiszkuitás helyett a csoportos monogámia az egyik sajátja"


Azért ezzel a monogámiával óvatosan fogalmaznék, ugyanis bár nagyon romantikusan hangzik, viszont nekem úgy tűnik, hogy emögött is érdek van még az állatvilágban is. Amúgy a bonobóról nem tudok sokat, de ez alapján nem valami hűséges:


[link]


Egyébként tök jó név az, hogy bonobó 😀

2020. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!