Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért buktok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért buktok az ilyen lányokra?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, buta, nincs alakja (tepsisegg, nincs melle, óriási combjai vannak), mégis állandóan pasija van, kavar valakivel, ha nincs senkije akkor is legalább 6-7 fiúval beszélget és randizgat egyszerre. Mindenki meg akarja d*gni, ha szakít valakivel pár hét múlva jön a következő. Az életéhez teljesen hülye, de elismerem, hogy nagyon jól tanul, baromi jó agya van a magoláshoz, az egyetemi anyagok meg tanulásához, de egyébként tényleg nem lehet érdembeli társalgást lebonyolítani vele. Mielőtt még megkapnám, nem, nem vagyok irigy, én 2.5 éve együtt vagyok a párommal, míg neki ezidő alatt 5 pasija is volt. Sokszor beszéljük más ismerősökkel, hogy nem értjük miért zabálják ennyire a fiúk, ezért az itteni uraságok segítségét kérném; miért? Mit szeretnek egy ilyen lányon ennyire?

2020. jún. 27. 22:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
69%

Könnyen kapható . Ennyi . Ez talán az ottani srácok körében köztudott . Arra amire kell arra jó lesz még ha tudjuk , hogy nem tart sokáig . Addig is barátnő , van szex . De ettől függetlenül mindenki ribizlinek tartja .

26/f

2020. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
88%

Jo a kerdes.


Ugyanezt felteszem en is magamnak sokszor.

Bar en ferfi vagyok. Nem vagyok csunya, dagadek se, max nem a kigyurt fajta.

Kedves, normalis, udvarias vagyok a lanyokkal, en azr gondolok az agyba se vagyok rossz, de megis folyton a bunko pasiknak van csajuk, nekem meg kuzdeni kell kemenyen erte...

Ki erti ezt?

2020. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Elso valaszolo, te honnan tudsz ilyeneket, ha meg szuz vagy?
2020. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Buta, de nagyon jól tanul és jó agya van a magoláshoz... Értem. :)

Valszeg az a megoldás, hogy ő is tisztában van a külseje hiányosságaival, ezt azzal kompenzálja, hogy könnyen adja magát.

2020. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
21%
Hármas válaszoló , talán magadra ismertél a válaszomból ? Te is könnyen kapható vagy ? :D
2020. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a kivetnivalód ezzel kedves 4-es. Vannak olyan emberek, akik könnyen tanulnak, magolnak, de egyébként az élethez buták, csak hogy pontosítsak, pl. meghalna egy teli hűtő mellett, nem tudja elintézni a dolgait egyedül, mindenből pánikot csinál (ő például megkérdezte egyszer, hogy hol tud darálthúst venni...). Én mondhatni a tanuláshoz voltam hülye, nem tudtam sosem rendesen tanulni, mindig elterelte a figyelmem valaki.
2020. jún. 27. 22:59
 7/18 A kérdező kommentje:
*valami
2020. jún. 27. 22:59
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Szeretem az ilyen kérdéseket, amikor a kérdező előre lehúz valakit akiről semmi objektív információt nem tudunk és várja az egyetértő morajlást.


Amúgy valószínűleg csak kihasználják szexuálisan.

2020. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom lehúzni, mert egyébként ezeken túl egy normális lány, semmi baj nincsen vele, többször beszélgettünk már erről-arról, csak szembetűnő ez a dolog az ismeretségi körön belül és többször szóbajött már, hogy már megint új valakije van.
2020. jún. 27. 23:09
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert belsőre nyujt vmit? Nem minden a külső, próbálj mát a felszin alatt is nézelődni
2020. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!