Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek olyan 30-as nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan 30-as nővel, akinek van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Vagy csak szexre jó?
2020. jún. 28. 00:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A gyerek 2 éves, én 29 vagyok. Saját lakásom van és kocsim. Éppen építem a karrierem, és elgondolkodtam a dolgon, mert amúgy szép a csaj, csak hát ott a gyerek!
2020. jún. 28. 00:26
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2020. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Az ilyen kérdéseknél mindig az merül fel bennem: Miért kezdjek gyerekes nővel, amikor kezdhetek olyannal is, akinek nincs?

Azt meg már neked kell eldönteni, hogy mit tud nyújtani az a nő és miért pont ő kéne.

2020. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Idős vagyok hozzád, de igen.
2020. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Sajátot sem szeretnék, nem hogy másét. Főleg, mert bekavarhat a vérszerinti apja.

De sokan elfogadják, főleg 30 fölött, pláne ha a srácnak is van már gyermeke.

30/F

2020. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Ebből csak az derül ki, hogy a kérdező legfeljebb csak szexre jó.
2020. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
#6: Nem. Ez egyáltalán nem derül ki a kérdésből. A kérdésből az derül ki, amit a kérdező leírt: Hogy kíváncsi arra, hogy mi kezdenénk e azzal, akiről írt.
2020. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha így állsz egy ilyen nőhöz, akkor bele se kezdj. Kíméld meg őt magadtól.
2020. jún. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

A helyedben nem kezdenék, a "csak hát ott a gyerek" megnyilvánulás miatt.

Én csinos, egyedülálló anyaként szintén gyerekes férfivel jöttem össze, akinek nem volt útban a gyerek, hiszen neki is volt, ráadásul hasonló korú. Az ilyenektől, mint te sikerült távol tartanom magam. Egyébként ha szép nő, akkor millió jelentkező van nála szexre, nem biztos, hogy pont téged választana. Társat meg előbb-utóbb úgyis talál.

2020. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdenék, de h te mit akarsz azt döntsd már el önállóan 🤷🏻‍♂️

H kezdesz majd nála?

-figyu gyakorin irtam kérdést h kezdjek-e veled, nincs önálló gondolatom de többen mondták h kezdjek veled aztán höhö naa ittvagyok


🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

2020. jún. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!