Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak akik tenyleg azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik tenyleg azt hiszik, hogy ezt az oldalt csak lecsuszott luzerek hasznaljak?

Figyelt kérdés

Sokszor latom mar a beszolast, ha valaki leirja, hogy normalis vagy annal jobb elete van, hogy akkor nem lenne itt. Ennek mi az alapja? Szerintem ez egy szorakoztato oldal, semennyi idobe nem telik bepotyogni 1-2 valaszt par erdekesebb kerdesre, aztan csinalom tovabb a dolgom.

Vagy csak sajat magukat probaljak nyugtatni ilyenkor? Jobb abban a tudatban elni, hogy legalabb online magukhoz hasonlo emberekkel vannak “egyutt”?


2020. jún. 28. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Igen, vannak. Az oldal tele van olyan nőkkel, akik képtelenek bármit átgondolni, ezért lazán odavágják mindenre, hogy az illető lúzer és incel, ha nekik nem tetsző választ ír.

Ez igazából az egyszerű ember védekezése.

2020. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha valaki sikeres annak nem az a "szórakozás", hogy másokba rúg bele, hanem éli a csodálatos életét. Hacsak nem olyan kretén az illető, hogy Kyle apja a South Parkban aki állítólag sikeres, de neki persze Rihekopó néven kell trollkodnia.
2020. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
En nem erre gondoltam, de amugy ugy latom, incelezni leginkabb a nogyuloloket szoktak, akiknek nagyon szelsosegesek a nezeteik.
2020. jún. 28. 00:42
 4/12 A kérdező kommentje:
De rengeteg normalis valasz van plusz egy vita, esetleg hevesebb eszmecsere meg nem rugdosas. Eleve ki vesz magara barmit egy nevtelen forumon, meg ha at is megy valami szemelyeskedesbe?
2020. jún. 28. 00:44
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Ezt azért mondogatják, hogy másokat elriasszanak az oldal látogatásától:D Ez a valóság.
2020. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

#3: Na, ez nem igaz. Valóban van egy tényleg incel réteg, akik megkapják jogosan a jelzőt, de mellettük van egy normális réteg is, akikhez páran ugyanúgy instant odavágják.

Én pl. nem vagyok incel, de már rengetegszer megkaptam itt, hogy az vagyok. Volt több barátnőm is, az általam incelezett szövegekkel a környezetemben minden nő egyetért. Csak itt, ezen az egy oldalon húzzák rám az incel szót.

2020. jún. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Én tudok pár ilyen lecsúszott lúzer felhasználót mondani. Ott van példának okáért édesmézes, hereiam:), dnb, d2060381, Dr. J. J. Abrams, nagyf622, Hold vilag kepu, etc. Rengetegen vannak. :D
2020. jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6, Megkérdezed a csajokat a környezetedben egyetértenek e, aztán csak utána mersz válaszolni? :) Egyébként ezek a csajok a beosztottaid te meg vagy a kisfőni? Vagy te vagy a gazdag srác tengerparti nyaralóval, és ők is akarnak nyaralni léccííí. Vagy te vagy a népszerű gátlástalan gyerek akivel muszáj egyetérteni mert különben kiteszi a facebook profilképed a napiszarra. Mindegy szerintem nem véletlen, hogy CSAK a környezetedben élő mindig ugyanazok értenek veled egyet valahogyan.
2020. jún. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8: A felsoroltak közül minden mellément. Azt írtam volna, hogy CSAK a környezetemben értenek velem egyet? Azt írtam, hogy CSAK itt kapom meg az incel és hasonló jelzőket.

Te amúgy tökéletes példa vagy arra, hogy mennyien látják teljesen ferdén azt, hogy az oldalon milyen emberek vannak. Ha valaki nem fér bele az itteni szűk véleménydiktatúrákba, akkor egyből ráhúztok mindent, mint ahogy te csináltad. Pont erről a szintről szólt a válaszom...

2020. jún. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam incelezni, szóval nem kell mindenkit egy kalap alá venned, de van a környezetemben néhány ilyen csávó akinek a szemében nyalnak a csajok aztán a háta mögött kibeszélik.
2020. jún. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!