Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged vezetni?

Figyelt kérdés

Van sajat autom aminek hibaja akadt es megkellett csinaltatni, amig szerelonel volt a parom kocsijat vezettem amit mas hibajabol de osszetortem es en lettem papiron a vetkes egyeb okok miatt. Ennek tobb mint feleve egy darabig meg is ertettem a hozzaallasat ezzel kapcsolatban O csinaltta meg az en kocsimat is, de sokat vagyok egyedul otthon es most is egy strandra nem tudok elmenni vagy egy nagyobb aruhazba bevasarolni ajol tenylegesen mindent beszerezhetnek, esetleg idotoltwsnek szetneznek.

Kezd az agyamra menni ez, nem enged vezetni.

Es ugy nem enged vezetni h tiltja es akkor szerintetek a hazba maradok ulve mert azt mondta. Nem. Maganal tartja az osszes potkulcsot!! Meg alkalmam sem volt elcsenni h masoltassak egyet magamnak......

Mit tehetek ez ellen h maskepp alljon ehhez? Bezzeg ha mondom h akkor torje kette a jogositvanyomat meg akkor se vezetek ha erte kell menni valahova meg o van felhaborodva h nekem all feljebb....... de tenyleg ennek amr feleve..... sajnaltam is nagyon nem gyoztem bocsanatot kerni masok is mondtak neki h mindenkivel elofordul ugy ahogy vele is elofordult korabban mar nyugodtan engedhetne.....

28 es 35 evesek vagyunk egyebkent de mint az ovodaba komolyan mondom..


2020. jún. 28. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt ember vagy. Saját autóval. Nem egy gyerek, akinek megmondják, mit tehet. Fizesd a saját autód és akkor nem apucival fogsz élni, mert ez most minden, csak nem egyenrangú, felnőtt kapcsolat.
2020. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol all az a szovegben hogy apammal elnek? Es hol az hogy azt az autot tobb evig ami a sajatom nem en vettem es finansziroztam? Egy hibat emlitettem fent amit a parom finanszirozott. Egyet. Azt is egyeb okok miatt.
2020. jún. 28. 11:16
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Apuci megjavíttatta az autódat, haragszik, amiért tönkretetted az övét és most nem adja oda a kulcsokat, mert nem bízik a kislányában. Ez a valóság. Jah, hogy te a párodnak hívod? Az tévedés...
2020. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem fizesd ki neki a javítást, mármint ugye azt írtad a sajátját és a tiédet is ő javíttata. (legalább a saját autód javítását) Felnőtt ember vagy utána szépen beülsz az autóba és mész amerre akarsz.

Jó hogy nem enged vezetni, ha mindig mindent ő fizet akármelyikkel is lesz valami. Nem olcsó...

2020. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

A kutyának nem szoktam engedni dolgokat, meg a két ovisomnak.

Egy felnőtt kikérné magának. Nem?

2020. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Tömegközlekedést is lehet használni addig, tudom nem olyan mint az autó de b tervnek jó.

Fizesd ki a javítási költségeket így hátha oda adja a kulcsot.

Igazából azt nem értem felnőtt nő vagy és mások döntenek helyetted?

Nőlj fel és beszéljetek világosan.

Ha nem a tiéd a kocsi akkarom mondani nem te vetted a keresetedből akkor értem a dolgot,de ha egy saját kell akkor gyűjts majd vegyél magadnak.

2020. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Fizesd ki a javítási költségeket így hátha oda adja a kulcsot."


Te jó ég! Van egy autóm, vagy odaadja a kulcsokat, vagy feljelentem.


Te milyen kapcsolatban élsz? Megengedi, hogy kimenj a lakásból, vagy azt is feltételekhez köti?


Neked mi bajod van???

2020. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a problémád? Még mindig vele vagy, elviseled a jelenlegi helyzetet... ami azt jelenti, hogy ez az állapot tökéletesen megfelel neked.
2020. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

A bántalmazó kapcsolat ismérvei:


1. megbeszélés hiánya

2. érzékeny pontjaink manipulálása

3. nyílt és bújtatott próbálkozások a kontrollért

4. fenyegetőzés

5. gaslighting

6. hibáztatás



Olvass utána és gondolkodj el: [link]

2020. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2020. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!