Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? Miért vágyom rá ennyire?

Figyelt kérdés

Még 'csak' 14 éves vagyok..

De mostanába, egyre jobban érdekel a szex, és az ehhez hasonló dolgok!

NEM vagyok szexmániás meg semmi, erről szó sincs :)

Csak már úgy vágyom rá, egyre jobban.

Most egyébként nincs barátom, de ha lenne, akkorsem feküdnék még le vele, mert félnék, hogy megbánom... Csak esetleg úgy, ha érzem hogy bízhatok benne, és szeretjük egymást, és már legalább fél éve együtt lennénk.

De nagy gond, hogy már ennyire 'kívánom' a dolgot? :/ ..


2010. aug. 1. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem én is így vagyok, de pettingel kell kezdeni:)


küldj privit:P


17fxD

2010. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy gond, elvileg ez normális bár még csak 14 vagy, szóval ráérsz még. Én 20 évesen vagyok így :D
2010. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen,tudom hogy még ráérek (:

Nem is arrol van szó, hogy most rögtön leszeretnék valakivel feküdni, vagy hasonlók :D Erről szó sincs... Csak már úgy vágyom rá ....:/

2010. aug. 1. 20:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Normális.

Én már 1,5 éve ilyen vagyok.

Gáz lesz amit írok,de ez van.Én nem akarok masztizni amikor valaki otthon van rajtam kívül,mert sokszor benyiznak hiába mondom,hogy kopogjanak...és a minap már alig vártam,hogy elmenjem apám dolgozni.Kinéztem az ablakom láttam,hogy elment a kocsival.Levetkőztem,lefeküdtem az ágyra és olyat masztiztam...húú nagyon jóvolt.Van 3 nagy párnám és az egyiken "lovagoltam" is...

Szóval nálam vannak ilyenek.


De ez természetes:)

Hagy jegyezzem,hogy tetszik a gondolkodásmódod,mármint ahogy a szüzességről gondolkodsz.

Nekem sincs barátom,nem is volt még,de ha lenne sem feküdnék le vele rögtön,főleg azért mert mások előtt gátlásos vagyok legyen szó bárkiről.

15/L

2010. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne annyi gyakorikérdéseket olvasnod. Itt valahogy a sok okos felnőtt azt próbálja elhitetni a fiatalokkal, hogy abnormális és veszélyes dolog, ha valaki a 3X előtt szexel.

Az, hogy 14 évesen érdekel, a lehető legnormálisabb és legtermészetesebb dolog, ezzel mindenki így van. Nem kell rögtön a közepébe vágni, a petting még bőven elég lesz 2-3 évig - kipróbálhatod, de nem garantálom hogy meg fogod tudni állni a behatolást... ami nem csoda:P

2010. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ELőző, akkor hasonlóak vagyunk (:


Nekem eddig egy komolyabb kapcsolatom volt(majdnem 1 éves), azonkívül kb 4-5 volt, de azok ilyen 2-3 hetesek :/ ...

2010. aug. 1. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kívánod de nem szeretnéd akkor próbálkozz szerintem az önkielégítéssel
2010. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem élvezem! :O
2010. aug. 1. 20:51
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó végülis szeretném is meg minden, de ha most lefeküdnék valakivel, mindenkinek az lenne a véleménye rólam hogy mekkora egy r*banc vagyok, hogy ilyen fiatalon stbstb....
2010. aug. 1. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:

20:50-es


nem kell mindenkinek tudnia...lehet hogy a baráti körödben is akad olyan és 4szemközt marad...

2010. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!