Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szimpatikus vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szimpatikus vagyok magamnak, ez miért lehet? Azt látom hogy nem vagyok és sose voltam hibátlan (pl időnként bőrhibák, hajhibák, stb, ez az amaz a külsőmön, de alapvetően és elég objektíven mégis szimpatikusabbnak látom magam mint sok mást.

Figyelt kérdés
Valószínű azért mert tiszta a lelkiismeretem. Ugyanígy vagyok a párommal is, aki férfi (mivel nő vagyok), hiába hogy néha furán néz ki, de máskor meg jól, és az ami ő az nagyon tetszik, élményt nyújt ha látom és vele vagyok. Mások meg agyon kerázzák és tökéletesítik magukat, mégsem tetszenek.

2020. jún. 28. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En is joban vagyok magammal. Szerintem ez a normalis.
2020. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális az önértékelésed, mint az emberek nagy részének, ebben semmi különleges nincs.
2020. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Az agy egoista. Saját magával általában meg van elégedve, így a választásával is. Ha nem így lenne, akkor volna valamilyen pszichés vagy mentális problémád.
2020. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kislányként úgy nőttem fel, hogy volt egy gyönyörű, magabiztos nővérem, akit mindenki dícsért. 23 éves koromig teljesen önbizalomhiányos voltam, pedig addigra már én is kikupálódtam, semmi gond nem volt velem, mégsem tartottam magam értékesnek. Aztán kimentem külföldre, több országba tanulni, dolgozni pár évre. És teljesen megnőtt az önbizalmam, azóta meg vagyok elégedve magammal, sikeres párkapcsolataim voltak, munkámban is jónak érzem magam. Hihetetlen változást tud hozni az ember saját magához való hozzáállása.
2020. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok magammal, látom a hibáimat és van ami kifejezetten zavar önmagamban, de ezzel együtt is őszintén szeretem azt, aki vagyok és nem is lennék senki más.
2020. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
"sikeres párkapcsolataim voltak" a van a sikeres, nem pedig a voltak, csak hogy ne beszéljünk mellé. 😃
2020. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normalis, bar az mas kerdes, masokban miert talalsz mindenkiben valami hibat. En is elegedett vagyok magammal osszessegeben es a parommal is. De masokban sem keresem a hibat, oket inkabb semlegesnek erzem.
2020. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mások is sokan szimpatikusak, vannak olyan emberek akikre felnézek és akik sok pluszt adnak.
2020. jún. 28. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 Az a párkapcsolat sikeres, ami betölti a célját. Ha vége lesz, mert máshol képzelik el a jövőjüket, vagy más a céljuk (gyereket akar az egyik, a másik nem) akkor az nem jelenti azt, hogy időveszteség volt az egész. Hiszen jól elvoltatok, szép emlékeid vannak, de más dolgok lettek fontosak.

A világban semmi sem tart örökké, egy szakítás nem tragédia. Az a párkapcsolat nem sikeres, ahol az egész átmegy gyűlölködésbe, háborúba, agresszióba.

2020. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!