Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért írják, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért írják, hogy nem számít a Facebook?

Figyelt kérdés
Pl. ha valakinek fent vannak ott az exeivel képek, az számomra nem éppen előnyös ismerkedésnél.
2020. jún. 28. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Miért, neked nincsenek exeid? Nem kell őket letagadni, kivétel, ha csúnya volt a szétválás.
2020. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De vannak, de ez így olyan érzés, mintha az ex még mindig létezne az életében. Szerintem a képek között semmi keresnivalója egy exnek.
2020. jún. 28. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Exeket fennhagyni gyakorlatilag más tollával ékeskedni. 😃
2020. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
már hogy ne számítana?persze mindenkinek van exe ,de az a múlt el kell engedni .Mire eljut az ember a gyerekig van 20 kapcsolata ,akkor tök normális, hogy 20emberrel ölelkezik, kirandul anya/apa ,mert az a múlt és nem kell kitörölni,rendezni ?Ha már kipakoljuk az életünket ,akkor azt az ésszerűség keretei belül .Én nem lennék kíváncsi valakire akinek az exei romantikus fotóit kellene nézegetnem ...magánügye nem rám tartozik.
2020. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem írtam még ilyet, de azért gondolom így, mert *számomra* az már egy döglött oldal. Volt ennek jelentősége pár éve, mikor a mi generációnk volt ott, de ma már nagyikák meg anyucikák uralják ott a terepet.
2020. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Azért gáz, mert azt mutatja, hogy még nem tette túl magát az exen. Olyan emberrel meg épeszű ember nem fog összejönni...
2020. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 LazyJones ***** válasza:
18%
#6 Szerintem meg pont fordítva van. Aki lezárta a kapcsolatot és feldolgozta a szakítást, annak az exe pont egy olyan ember, mint bárki más, akivel valaha időt töltött együtt, és aki valamikor fontos volt neki. Pont ugyanúgy nem tartom fontosnak ezeknek a letörlését, mint ahogy azon sem akadok ki, ha a gyerekkori haverjával való sörözésen készült képei vannak fent valahol. Engem mondjuk baromira nem érdekel, hogy páromnak milyen képei vannak fent és hol, de láttam már olyat, ahol az exével van. Az a srác 6 évig volt az élete része, lezárta, és igyekszik a szép emlékekre gondolni abból az időszakból.
2020. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy gyerekkori haver nem ugyanaz, mint egy ex.
2020. jún. 28. 21:44
 9/13 LazyJones ***** válasza:
22%
Számomra ugyanúgy egy ember a múltból, akihez valaha kötődött. A kapcsolatuk véget ért, lezárta, nyitott új ember felé, így jöttem én a képbe. Sajnálom, ha a sok önbizalomhiányos, pánikbeteg, bizalmatlan kvázi-felnőtt nem tudja ezt megemészteni.
2020. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Én undorodom ettől az ex tartogatós dologról. Aki egy ilyen szoros kapcsolat után olyat csinál, ami miatt el akarok tőle távolodni vagy ő távolodik el tőlem, azzal fölösleges akármilyen fokú közelséget tartani. A gyerekkori barát más, mert azzal ha meg is szakadt a kapcsolat, nem úgy, hogy már nem vagytok barátok többé. Ha meg igen, akkor ugyanaz a sorsa, mint az exnek. És ha csak szimplán valakivel nem beszélsz a barátok, ismerősök körében évekig indok nélkül, abban benne van, hogy lehet, hogy egyszer újra jóban lesztek. Az exeimmel meg az utolsó, amit akarok, hogy újra összejöjjek.


Aki a barátom, az legyen a barátom. Aki a párom akar lenni, az lehet a párom. De hogy utána visszamásszon a barát szerepbe, mert kellek is meg nem is, és utána a következő páromnak úgy mutassam be, hogy drágám, ő itt xy, az exem, aki előtted bszott velem 4 évig és szakított velem a munkára hivatkozva, na ez nekem abszurd.


Exek nélkül is van elég barátom.

És nem jövök össze olyannal, aki az exét vagy a kúrópajtijait tartogatja és olyan embereknek mutat be párjaként, olyan emberek képei mellé teszi a mi képeinket, olyan emberek látják a mi képeinket, akikkel ezelőtt ugyanezt csinálta, ugyanúgy lefeküdtek, ugyanúgy ment minden. Rz gusztustalan.

2020. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!