Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem ez kicsit rosszul esik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez kicsit rosszul esik. Nem kellene magamra vennem?

Figyelt kérdés

A párom a munkahelyén nagyon szorgalmas és lelkiismeretes de ha én kérek tőle valamit ami a szakmájához kapcsolódik és emiatt tudna segíteni, akkor vagy megcsinálja vagy nem.

Sokszor segít de van hogy utólag meg azért csak kijön belőle, hogy sokszor kérek tőle segítséget vagy hogy nincs kedve vagy hogy kérjek meg mást.

Igazából két dolog szomorít el. Az egyik, hogy azt hittem a párjának több mindent megtesz az ember mintha nem lenne szerelmes. Meg akár amiatt is megteheti mert például én is igyekszek neki segíteni ha ő kér meg. A másik, hogy szerintem kicsit fájó amikor utólag megjegyzi hogy sokszor kérek segítséget de amúgy meg úgy egyenesen nem mondja a szemembe, mindig megcsinálja vagy úgy tesz mintha nem lenne nagy dolog de később meg utalgat.



2020. jún. 28. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátom detto ugyanez. Ha más kér tőle szívességet egyből ugrik és szivesen is segít bárkinek, de ha én kérek tőle valamit mindig morog és gyakran van belőle vita, mondjuk nálunk leginkább itthoni teendőkről van szó. Ha egyszer szétmegyünk nagy valószínűséggel ez lesz az oka. Nekem is baromi rosszul esik, mert én úgy érzem mindenben számíthat rám, de nem kapom ugyanezt vissza.
2020. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem gyakran segít de most valamiben nem akart és ez rosszul esett. És az is fáj hogy amúgy sose mondja hogy nem segít de utólag meg ha olyan kedve van, megjegyzéseket tesz.
2020. jún. 28. 21:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Különben az én párom másnak sem segít mindig. Volt, hogy udvariasan, valami kifogással megmondta az illetőnek, hogy nem segít. Szerintem azért a párjával lehetne rendesebb.
2020. jún. 28. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg attól még, hogy valaki együtt van valakivel még nem jelenti automatikusan azt, hogy minden helyzetben hagyja magát ugráltatni és mindig azonnal félredob mindent és segít. Főleg, ha ezek olyan dolgok, amiket a másik maga is meg tudna tenni vagy ha nem sürgősek. Ha tényleg folyamatosan ugráltatod akkor teljesen érthető, ha néha nemet mond. Nyilván a munkahelyén ezt nem mindig teheti meg az ember és a két szituációt össze se lehet hasonlítani.
2020. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!