Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Lenézitek a szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lenézitek a szegény pasikat?

Figyelt kérdés

A családom elég szegény... kb 70 E. ft jut 1 hónapra:S

Az lenne a kérdésem, hogy ha megtudnátok ezt, akkor azt a bizonyos illetőt egyből otthagynátok?? Jöhet a kőkemény igazság! Ne kíméljetek!Newm fogok lepontozni senkit, de szeretném már megtudni, hogy ti mégis hogy álltok ehhez dologhoz.Amúgy 18 éves vagyok.Ha lehet, minél több ŐSZINTE választ szeretnék, mielőtt válaszoltok, képzeljtek el, hogy egy ilyen pasival jártok, és úgy válaszoljatok, és egy jó mondás, ami erre a válaszadásra nagyon igaz, és ez járjon a fejetekben, mikor válaszoltok:


"Azt mond, amit mondanod kell, ne azt amit hallani szeretnének!"


Kort is, köszi.Fiúk is írhatnak megjegyzéseket/stb...


2010. aug. 1. 21:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
nem.
2010. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
de
2010. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

hányan éltek együtt? ha 70jut egy hónapra akkor,hogy van interneted? nem kötöszködök..de..érdekes. vagy annyi marad meg hónap végére?

mindegy engem nem érdekelnek..csak akkor ha valami putriban laksz,ahol nem takarítanak egész évben-_-

2010. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

én biztos hogy nem hagynám ott

(jobb esetben) a csajok/nők nem a pénzt nézik (:

2010. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

hát gáz.tapasztalatból tudom.csak azért voltak velem sokan mert nagyon jóképű vagyok.de észrevettem rajtuk azért a dolgokat.manapság nincs ilyen gondom mert megcsináltam a szerencsémet.dől a lé,és tapadnak a lányok.de megmaradtam az aki voltam.aki a pénzre jön az megy is nagyon hamar.meg hazudni is szoktam ismerkedésnél a pénzügyi helyzetemről.jóval csóróbbnak állítom be magam.

24/ff

2010. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

Mi sem vagyunk gazdagok.Sőt apám 3éve két helyen melózik,mert nővéremnek az volt az álma,hogy az ELTE-re járjon,ami nem kis pénzt.Tavaly sikeresen felvették,de elég drága,így apum egyik munkahelyéről származó fizetését ő elviszi.

Mellette ugye nekünk is kell élni.Rezsi,kaja,csekkek,ruhák stb...

Én már gyakran zsebpénzből veszek magamnak ruhát,cipőt,mert tudom,hogy szűkösen vagyunk.


Szóval én tényleg megértelek.Amíg rendesen tisztálkodik a srác,rend és tisztaság van náluk addig nem zavarna.

15/L

2010. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

kb 3500 ft havonta a net, ennyit még csak kibírunk.XD

Amúgy 4-en élünk egy háztartásban, és még mielőtt valaki felvetné: Nem vagyok cigány.

Kedves 24 éves ffi, hogy "csináltad meg aszerencséd"? Érdekelne a dolog, ha gondolod, írd meg priviben, köszi.

2010. aug. 1. 21:13
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
de nem hiszem el,hogy ennyiből éltek..nem dolgoznak szüleid?nem bántani akarlak hanem segíteni
2010. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez a nagy igazság, hogy ennyiből élünk.Apum dolgozik csak.
2010. aug. 1. 21:20
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
családi pótlékkal meg ilyenekkel együtt??
2010. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!