Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb, hogy lehessen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb, hogy lehessen jókat enni a nővel, vagy az, hogy vékony/normál testalkatú maradjon?

Figyelt kérdés
Csak mert ahogy észrevettem, sokan vannak, akik nem értik, hogy a kettő egyszerre nem lehetséges mindenki számára, és húzzák a szájukat, ha az egyik nem valósul meg.
2020. jún. 29. 14:01
A kérdező szavazást indított:
evés
alak
27 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%

Olyan opció miért nincs hogy mind kettő egyszerre?

F

2020. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Lehetséges, úgy hívják a megoldást hogy sport.
2020. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért a "lehessen jókat enni" sem mindegy, mert alapvetően vannak olyan élelmiszerek, amelyek bélgázokat termelnek...


De az is egy szempont, hogy "jóllakás" alatt különböző eszmefuttatásokat/tréfálkozásokat értünk - amíg közösen étkezik egy pár. (Ebben az esetben lehet lassúbb, megfontoltabb tempóban eszegetni...)

2020. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást. Én imádok enni, minden nap jókat főzök, simán megeszek bármit, mégse vagyok elhízva, ugyanaz a súlyom, mint középiskolás koromban. A megoldás az, hogy nem kell mértéktelenül összezabálni mindent, amit látsz és mellé némi mozgás, nem egy nagy dolog.
2020. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk a kettő nem üti egymást

Bár nem is pizzán meg töltött káposztán élünk, igyekszünk egészségesen étkezni, már amennyire az lehetséges

2020. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%

De igenis lehetséges a kettő együtt, ezt hívják tudatos életvitelnek. Lehet jókat enni mértékkel, mivel a mértéktelenség a végén rosszulléthez vezet, és lehet sportolni és mozogni.

Én is szeretek enni, de megválogatom, hogy miket eszel, nem viszek be minden szemetet és imádok mozogni is.


Azonban, mivel hazánk lakosságának nagy része lusta mozogni, és csak zabálni tud, ezért van annyi elhízott ember. A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.

2020. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem hizlaló ételeket kell enni,hanem egészségeseket. Rengeteg oldal ezzel foglalkozik, lehet enni csak nem mindegy mit eszel.
2020. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%
Én ha megkívánom ugyanúgy eszem hamburgert, pizzát, gyrost, sült krumplit, mindenféle tésztát és nem vagyok elhízva. Nem napi 3x tömöm ezeket magamba, hanem mértékkel, időnként és nem zabálok hatalmas adagokat. Ennyi a titok.
2020. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha jó a genetika akkor lehet sok étellel is vékonynak lenni. Ha választani kéne akkor kevesebb étel jobb alak. 23F
2020. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

A "jókat enni" az én szótáramban nem azt jelenti, hogy mértékletesen és egészségesen, az pont, hogy nem az árral sodródásról szól, ott nagyon is jelen van a kontroll. Jellemzően azok jönnek ezzel a "nem lehet A Zasszonnyal még csak enni sem egy jót" dumával, akik nehezményezik, hogy a barátnőjük odafigyel a kalóriabevitelre.

Mellesleg a fogyás-hízás sokkal inkább múlik a táplálkozáson, mintsem a testmozgáson, utóbbi az izomépítésben segít többet, de ez szinte már közhely, nem hittem, hogy le kell írnom. Kivéve, ha mondjuk egy-másfél órát kardiózol napi szinten, akkor lehet, hogy ledolgozod a felesleget, csak kapacitása nincs rá mindenkinek.

2020. jún. 29. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!