Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ az, hogy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az, hogy valakibe szerelmes leszel vagy nem?

Figyelt kérdés

Nektek mi volt az a pont, amikor azt éreztétek beütött a szerelem és csak rá gondoltál egész nap és rájöttél, hogy beleszerettél a másikba?

Külsején egy részlet tetszett (pl mosolygödröcske, szép mosoly, a szeme színe stb)


2020. jún. 29. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Feldobok egy pénzérmét.
2020. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]

2020. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
60%

Az első nagy áttörés ott volt, hogy nagyon megtetszett.

Nekem úgy isten igazán, a férfiak, talán 0,01%-a tetszik, nagyon max.

Aztán amikor jött az érzés, hogy mi mintha már évtizedek óta ismernénk egymást. Sőt, nem csak hogy ismernénk, hanem mintha házasok is lennénk.

Mindig viccelődik ezzel a férjem (abszolút nem vagyunk spirituálisak, meg ilyesmi), hogy mi nem megismerkedtünk és összejöttünk, hanem valahonnan folytatjuk a közös életünket. Ez az érzés abszolút megvolt a 2. randin. Ő az egyetlen ember, akit valaha jobb szerettem, önmagamnál. :)

2020. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

"Nekem úgy isten igazán, a férfiak, talán 0,01%-a tetszik, nagyon max."


Kb minden nő ilyen, de te legalább őszinte vagy. :D

2020. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
61%

""Nekem úgy isten igazán, a férfiak, talán 0,01%-a tetszik, nagyon max."


Kb minden nő ilyen, de te legalább őszinte vagy. :D"


Bevallom, ilyenről sosem beszéltem még nőkkel, de a legtöbb lány-ismerősöm gimiben meg egyetemen pl, az összes picit helyesebb fiúra nyáladzottak, még akkor is ha párkapcsolatban voltak. Na az ilyenektől ment el az étvágyam is, és lettek leépítve körülöttem :)

2020. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen random a legtöbb embernél. Van aki állandóan "szerelmes", mert olyan típus. Van aki sosem lesz az (én sem), mert egész egyszerűen nem. Ez is teljesen véletlenszerű, senki nem tudja az okát.


Talán 3 nő volt akibe talán tudtam volna az lenni, mert az érdekes személyiség - számomra vonzó külső (mind kockák voltak) - és a tény, hogy tudtunk spontán beszélgetni, úgy hogy náluk nem éreztem azt amit a legtöbb embernél, hogy a beszélgetés megjátszott, erőltetett, én nem érzem jól magam igazán - jó indítás lett volna. De mindig volt valami tényező ami miatt nem lehetett (az illető házas volt; az illető piszok messzire költözött; az illető nincs 14 éves; és hasonlóak. Tehát a szerencsén múlik ez is, talán találkozom még olyan elvont kockával akinél nincs ilyen tényező.

2020. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, tennék érte/ellene
2020. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
6-os mondott egy okosat. Én pl akkor lettem szerelmes, amikor úgy éreztem, hogy nem kell erőlködnöm, hogy jókat beszélgessünk, hogy "otthon" éreztem magam a másikkal.
2020. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

NA, végre egy jó kérdés! :)


Állítólag én az a típus vagyok a hozzám közelállók szerint aki a szerelembe lesz szerelmes, plusz kedves Edricus fórumtárs is írja én az állandóan "szerelmes" (de jó passzol a mondat első feléhez, még idézőjelben is van 😅) típus vagyok.

Ha megengedtek egy jellemző mémet. :D

[link]


Szóval így nem igazán tudom. Elvileg kétszer voltam eddig az életemben szerelmes, de már kezdek szkeptikus lenni azokkal kapcsolatban is :(

Amúgy: gyomorpillangózás, a szokásosnál is több daydreaming, szokásosnál is jobban szétszórtság, ésatöbbi. 😅

Jah, nekem a cuki mosoly gödröcskékkel a gyengém, ex-ex barátnőm azzal fogott meg első blikkre, utána meg a szokásos, szerettem bele egyre jobban, ahogy ismertem meg a személyiségét. :)

2020. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
#9: lehet, hogy érdemes lenne elolvasnod a #2 által linkelt cikket, hogy magadra szedj egy kis önismeretet a témában (már amennyiben tudsz angolul).
2020. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!