Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak? Vagy most mit is kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak? Vagy most mit is kéne tennem? = ( segitséég! Olvassátok kérlek végig

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályba akivel régen barátkoztunk de most már csak ugy beszélgetünk meg minden (nem vagyunk a legjobb barátnők de jóba vagyunk).

Neki pedig 2 hónapja lett egy pasija ,a srác felvett mnsre és teljesen belezugtam néhányszor taliztunk is.

Azt mondja hogy ő is érez irántam valamit, meg mikor

megkérdezte töllem egy srác hogy járnék-e vele azt mondta hogy akkor többet nem talizunk ha elfogadom .

Mondtam neki hagyja el a barátnőjét ha engem szeret de azt mondta hogy nem akarja elhagyni egy olyan kapcsolatért ami nem is biztos hogy müködni fog...

Mert még nem csókolóztam és azt mondta túl félénk vagyok ha még nem smároltam mert volt egy 3 hónapos kapcsolatom.

De Én nagyon szeretem a fiut és azt mondta hogy ha majd egyszer vége lesz a kapcsolatának járni fog velem és toom hogy ez szemétség....

Most mit csináljak nagyon szeretem ?=(


2010. aug. 1. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy, csak játszik veled.

Ha meg diobta a nője, és ló nincs szamár is jó alapon veled fog járni, mit gondoslz, veled nem fogja ezt csinálni? hogy a hátad mögött találkozgat?

hagyd a fenébe, nem szeret, csak hülyít, találsz jobbat :)

2010. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nemlehet valami tökéletes srác ha két lánnyal kavar egyszerre.

Egyébként gondold magad a másik lány helyébe neked hogy esne hogy hónapok óta van barátod és egy olyan lány akiben megbízol kavar vele miközben tudja hogy vele jársz.

2010. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen? Ha vége ennek a kapcsolatának járni fog veled? Milyen kedves tőle!

Ne haragudj, de szerintem a srác egy kisstílű tahó kis p.öcs. Szerintem akkor se járj vele, ha otthagyja a barátnőjét érted (nem fogja), és rezesbandával ad szerenádot az ablakod alatt!

2010. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazatok Wan

de annyira szerelmes vagyok belé

2010. aug. 1. 22:06
 5/11 A kérdező kommentje:
amugy 14 éves vagyok ő meg 16
2010. aug. 1. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14 éves vagyok . Jártam már hasonló cipőben én is pont egy 16 évesbe zúgtam bele . de akkor egy ismerősöm azt mondta "a 14 éves fiuk esernyővel lézerkardoznak és nem lányok után fordulnak, az idősebbeket pedig nem érdekli egy ennyivel fiatalabb és éretlenebb lány " . gondold végig :) miért érdekelne ha 16 te meg 14 és nem csinálod vele AZT és ráadásul van bnője ...
2010. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazad wan köszii !!

De nem toom nem birom elfelejteni=(

2010. aug. 2. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Szerintem hagyd!

Te meg képes lennél járni vele, miután szakít a barátnőddel? :/

Nem megoldás.

Sokszor estem bele én is hasonlóakba, vagy csak olyan volt, hogy nem volt a fiúnál esélyem, de mégis szerettem ...

"Az idő mindent meggyógyít." Fél év sem kellett és már nem is szerettem :)

Ráadásul tuti el fogja magát előtted játszani, remélem jó nagy bunkó lesz és akkor ki tudod könnyen verni a fejedből! :)

Puszi

2010. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
49%

hasonló helyzetben voltam én is..:)

én hagytam a pasit, pedig nagyon szerettem. még mindig nem vagyok túl rajta.. bármit is mondanak a fiúk, nem kell elhinni.. ha szereted, akkor ne add fel különben egész életedben bánni fogod..;)

2010. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha mar 14 evesen hagyod, h megalazzon egy pasi(mert ez az} mi lesz kesobb?Becsuld magad tobbre!!!Legyszives.Nem fogod banni es tenyleg talalsz olyat akinek te vagy az egyetlen es szeretni fog.Az a pasi egy gyoker!!
2010. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!