Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Visszaírnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Visszaírnátok egy online társkeresőn egy olyan 28 éves férfinak (ha kb. ennyi idős férfit keresnétek), aki ennyire kopasz, mint a képen látható férfi?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 1. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Nem, ő már túl kopasz.
Ez a kopaszság nagyjából még épp belefér.
Nála kopaszabbnak is visszaírnék.
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt a srácot keresd ki nekem, aki a reklámban kopaszra nyírja a fejét:D Na az ..
2020. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha helyes mellé, nem zavar a kopaszság. Jobban tetszik a sűrű haj, de nem kizáró ok ez sem
2020. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kopasz de jóképű akkor vissza írnék.
2020. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Én 21 vagyok kB teljesen kopasz (sajnos) Engem zavar nagyon, de mikor másokkal vagyok rajovok hogy nem annyira számít, mert amúgy jóképű, sportos vagyok. És nem nagyon érdekli az embereket, jól elvagyunk így is. Lányoknak meg így is bejovok és sokszor mosolyognak rám ( néha még is lepődök, hogy azta ennek a lánynak bejovok, hh bejöhetek egyáltalán kopaszon? :D) de a magabiztosság és a kisugárzás, stílus sokat számít.
2020. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!