Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi lenne a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne a reakciótok erre?

Figyelt kérdés

Ha ülnél valahol egy padon a városban aztán odaülne melléd egy pasi és valami ilyesmit mondana:

-Szia ne haragudj, hogy csak úgy idejöttem hozzád, igazából csak az a helyzet, hogy megakadt rajtad a tekintetem mert nagyon csinos vagy és azt akartam kérdezni, hogy lenne e kedved beülni velem valahova majd valamikor?



2020. júl. 2. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha szimpatikus az illető, miért ne? :) Nekem egy régi kapcsolatom hasonlóan kezdődött.. :)
2020. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Én megköszönném a bókot majd elhajtanám. Nekem nem jön be ez a fajta ismerkedés. Ha beszélgetést kezdeményez és szimpi lehet elmegyek vele egy fagyira és egy hosszabb beszélgetésre. De ez a tetszel gyere randira nekem sok. Semmit nem tud rólam azon kívül hogy vállalható a külsőm és én se róla. Mire fel akarnék tőle bármit is?
2020. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez nem tetszik. Bizalmatlan vagyok, mert túl sok hülyével futottam már össze. Megköszönném az érdeklődését és elbúcsúznék.
2020. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Én már akkor felkelnék, és otthagynám, amikor leült mellém. Utálom, amikor valaki kéretlenül betolakszik a személyes terembe.
2020. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Én igazából sokszor álmodozom arról, hogy egy jóképű, ismeretlen férfi megszólít a boltban, vagy a villamoson vagy akárhol...

Ha szimpatikus lenne a srác, kedves, nem erőszkos, akkor nekem nagyon bejönne...

2020. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
3:2 a NEM-re. "Jó" arány, hölgyek:).
2020. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Megkoszonnem, de nemet mondanek. Nem randizom ismeretlenekkel.
2020. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván ez után a mondata után elkezdődne egy beszélgetés, ami alapján eldönteném, hogy randizunk e később.

Nem értem itt a nőket/lányokat. Néha tényleg sajnálom már a pasikat. Múltkor is volt itt valaki, egyszerűen csak ismerkedni szeretne valakivel és olyan nyakatekert ötletei voltak, hogy nem igaz. Mert már nem lehet csak úgy megszólítani senki, mert elhajtanak a fenébe.

38N

2020. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
8 Mivel nem kotelezo es nem letszukseglet parkapcsolatban elni, eldonthetjuk boven, kivel es hogyan akarunk ismerkedni. Nekem jobban bejon, ha lassan, kotetlenul ismerek meg valakit egy hobbi altal, munkahelyen, barati tarsasagban es aztan szimpatikusak leszunk egymasnak. Soha az eletben nem tudtam meg erdekesnek talalni valakit, akit akkor latok eloszor es ket mondatot valtunk maximum :D Annal meg vannak jobb dolgaim, hogy idegenekkel menjek el randizni, akikrol nem tudok semmit, tehat nincs motivaciom se a randira.
2020. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez szerintem cuki. Szerintem egyik legjobb módszer; legbejövősebb, nagyon kultúrált, szimpatikusnak találnám.
2020. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!