Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak szexelni szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexelni szeretne, mennyire vinne el randizgatni? Bövebben

Figyelt kérdés

Voltunk eddig 2x randizni, meg 1x összefutottunk a strandon is, odapakolt mellénk, a barátnőimmel voltam. Azóta is keres néha, noha következő találkozót még nem egyeztettünk. Eddig csak csók volt. Viszont van egy olyan megérzésem, hogy csak addig leszek neki érdekes amig meg nem kap és csak arra megy, hogy meghúzzon. Vagy ezt csak beleképzelem? Eljönne minden randi előtt értem, meg haza is hozna, beülünk helyekre meg sétálgatunk, eddig nem engedte hogy én fizessek semmit.

23 évesek vagyunk.



2020. júl. 4. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Van, aki még ennél is többet megtesz egy jó szexért!

Ha nem vagy biztos benne, kérdezz rá, beszélj vele mit szeretne, és tisztázd magadban, hogy Te mit szeretnél.

2020. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szex után ki fog derülni. Vagy kérdezd meg tőle mik a tervei.
2020. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

2 es : és majd szerinted megmondja hogy bocs de csak meg akarlak húzni? Ezt gondold át mégegyszer...


Kérdező: van aki ennél sokkal többet is képes egy szexért megtenni. Képes a csillagokat lehazudni az égről, stb.

Én azt mondom a megérzések sokszor jók....

Randizzatok párat, ismerkedjetek, aztán majd kiderül.

2020. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit nem jelent. Hallgass a megérzéseidre. Ha tényleg érdeklődik irántad, kérdez, szívesen hallgat bármit, amit magadról mondasz, akkor sokkal-sokkal nagyobb az esélye, hogy valóban érdekled, mintha csak magáról beszél vagy általános témák merülnek fel.
2020. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Összességében nem sokat beszél, magáról sem, de kérdezgetni sem kérdezget.
2020. júl. 4. 11:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért ilyen könnyű megvezetni a nőket. Ha azonnal a szexre tér akkor lerazod, ihmgy meg nagy esélye van hogy osszejon
2020. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5: akkor nem akar megismerni és azt sem akarja, hogy te megismerd.


Én hagynám a dolgot, nincs közös összhang.

2020. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

"Nem értem miért ilyen könnyű megvezetni a nőket."


Jobban már csak a férfiakat lehet negvezezetni 😅

Nem hiába a mondás, hogy "megy a farka után".

2020. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha alig beszél, akkor mégis mit eszel rajta? Ha már a legelején nincs megfelelő kommunikáció, akkor később szerinted mi lesz?
2020. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet csak a kocsija tetszik...
2020. júl. 4. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!