Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt már vehetem konkrét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már vehetem konkrét jelnek egy lány részéről?

Figyelt kérdés

Nem tudom a lányok milyen jeleket szoktak küldözgetni mert nem igazán szoktam figyelni, de amit tegnap mondott nekem egy lány az szerintem már egyértelmű jel.

Azt azért tudni kell, hogy ugyanabban az ismerősi körbe tartozunk mind a ketten és nagyon tetszik nekem ez tény, de hát tegnap váratlanul ért a kijelentése, mert arról volt szó, hogy átmegyek hozzá de csak azért mert a faterjának a motorját mentem megnézni mivel kérdezte, hogy tudok e valakit aki meg tudja e nézni és én meg értek hozzá, mivel nekem is van, na de a lényeg, hogy egy kulcsért mentem be a lakásba és ugye a faterja nem volt otthon ezért kérdeztem tőle, hogy hol tartja a faterja a szerszámokat, megmutatta majd megkérdezte hogy meddig maradok, mondom miért, baj hogyha kicsit tovább maradok? azt mondta nem, de ha már van időm akkor maradhatnék mert az apja későn jön és addig csinálhatnánk valamit, mondom mit? elmosolyodott de azt mondta hogy csak hülyéskedik és egyből terelt kérdezte mi a baja a motornak.

A többit nem írom le mert nem tett több utalást vagy jelet vagy nem tudom mit, de ez a lényeg. Ezt már vehetem jelnek?

Közben meg amúgy azon gondolkodom, hogy mi van akkor ha csak játszik? A nők végül is szeretnek játszmázni.


Szerintetek?



#lány, csajszi, nő, jelzés, kulcsszó, pasi, motor, időtöltés
2020. júl. 4. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott volt a lehetőség, most lehet hogy ő benne leromboltad az illúziót. Azonnal lépj, ne váratasd.
2020. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak hülyéskedett. Ez nem konkrét jel.
2020. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, vehetted volna...
2020. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!