Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy ő "kosarazott" ki vagy az aktuális barátnője?

Figyelt kérdés

Az exemmel közel 4 évig voltunk együtt, első nagy szerelem volt mindkettőnk részéről. Már lassan 6 éve külön vagyunk, de mostanában éjjel-nappal csak rá tudok gondolni, vissza akarom kapni. Tudom nem szép dolog, hisz látom a posztjait, közös képeit a jelenlegi csajával, de biztosan tudom, hogy még ő is gondol rám, fontos vagyok neki ezért bejelöltem. Nem jött rá semmilyen reakció, de néhány nap múlva gondoltam írok neki pár sort. Mivel nem vagyunk ismerősök nem mutatja, hogy egyáltalán látta e, de arra gyanakszom, hogy a barátnője hamarabb meglátta, mint ő és gyorsan kitörölte nehogy kapcsolatba tudjak vele lépni. Sajnos a telefonszámát nem tudom, közös ismerősöktől pedig kínos lenne segítséget kérni. Lehet, hogy tévedek és mégsem kellenék már neki, de legalább egy esélyt szeretnék magunknak adni. A mostani nőjével 5 éve van együtt, de még nem is jegyezte el, nekem 9 hónap után megkérte a kezem, ez csak jelenthet valamit. Szerintem engem sokkal jobban szeretett és sok mindenben előnyömre változtam, ha látta volna, hogy próbálom felvenni vele a kapcsolatot biztos, hogy nem hagyja szó nélkül. Honnan lehetnék biztos benne, hogy nem ellenőrzni a barátnője a telefonját vagy gépét és titkolja el előlle, hogy felkerestem? Lenne ötletetek másképp hogyan próbálhatnám meg visszakapni a barátomat?

25/L


2020. júl. 4. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Ne,ne akard visszakapni, verd ki a fejedből! Ha kitörölt és vissza se jelöl, vedd tudomásul,hogy semmilyen szinten nem akar tudni rólad.


Mielőtt még azt mondanám,jobb, ha másik ipse után néznél, menj el pszichológushoz, mert ez nem normális, hogy ennyire nem tudod felfogni a kosarat.

2020. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Ritka gáz nő vagy. Attól, hogy tiniként megkérte a kezed, ne képzelj bele túl sokat. 5 éve együtt van már mással, szerintem ne égesd magad.
2020. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Fel tudom fogni, de tudom róla, hogy nem az a tipus, aki így figyelmen kívül hagy bárkit is. Ha látta volna az üzenetemet 100%, hogy visszaírt volna legalább kedvességből. Biztos vagyok benne, hogy törölte a barátnője mielőtt láthatta volna.
2020. júl. 4. 22:50
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha fel tudnád fogni, akkor 1: nem kötnéd ennyire az ebet a karóhoz,2:rég elmentél volna pszichológushoz,3:nem írogatnál neki, ha már Isten tudja mióta, de nem is ismerősöd.
2020. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
A páromnak is hasonló volt au exe, mint te, egyszerűen nem vette észre magát. Egy darabig tűrtem, mert a párom nem vágta mi van, aztán leültem és beszéltem vele, hogy ez engem idegesít. Ő nem értette, mert neki semmit nem jelentett már az ex, hiába volt valami csoda tini szerelem. Aztán egy alkalommal, amikor az ex megint csak valami kelléknek nézett, a párom olyan kellemetlen szituba hozta, hogy nekem volt kínos és szinte sajnáltam a csajt.
2020. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem meg igaza van a lánynak.

Miért ne probálná meg, ha szerinte ennyire érdemes?


Ki a csávó új barátnője neki, hogy figyelmbe vegye? Nem ő fogadott neki hűséget. Ő egy harmadik fél.

Csak felveti a srácnak, hogy tudjon mérlegelni és gondolom elfogadja, ha nem akarja.

Akinek jó a kapcsolata azt úgy sem lehet megingatni.

Megkérdezni ezt nem bűn egyáltalán. 😄


Sőt mondok csúnyábbat. Elfogadni sem bűn a srác részéről, ha lezárja korrekten a mostani lánnyal.

2020. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Az aktuális nőjével több odeje van már, mint veled volt. Tudod, hpgy sokat gondol rád, mégis miből? Miért evidens, hogy a nője törölt ki, főleg a mai világban, ahol a wc-re is mobillal járnak az emberek. Nem lehet, hogy az exed simán lezárta ezt már magában rég és kellemetlen lenne neki még akár haverkodni is? Én sem akarnám felvenni az exemmel a kapcsolatomat még haveri szinten sem, én sem reagálnék.
2020. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6! Hasonlóan gondolom én is. Azt kifelejtettem, hogy annó én szakítottam vele, mert ő már szeretett volna esküvőt, de 19 évesen korainak tartottam. Ha rajta múlt volna még mai napig együtt lennénk, nagyon szeretett engem. Ez nem múlik el csak úgy. Közös ismerősök is gyakran mondogatják, hogy láthatóan engem jobban szeretett, mint a mostanit. El tudom fogadni, hogyha ő már teljesen tovább lépett, de amíg nem tudom biztosra addig reménykedem, hogy helyre lehet hozni.
2020. júl. 4. 23:28
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

"biztosan tudom, hogy még ő is gondol rám, fontos vagyok neki "

Álmodozz csak... Nekem is volt ilyen gáz exem, mint te, aki biztos volt benne, hogy "csak rá gondolok", még akkor is, mikor már hónapok óta eszembe sem jutott, és régóta bele voltam zúgva egy másik lányba. Ha hülyét akarsz magadból csinálni, akkor hajrá!

2020. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Azt mégis miből sikerült leszűrnöd, hogy fontos vagy neki? Abból, hogy bejelölted, és még csak vissza se jelölt? Tiszta szánalmas vagy. Ha akarna tőled valamit, az elmúlt 6 évben tett volna valami arra utaló jelet.

Amúgy simán lehet, hogy azért nem jegyezte még el a mostani barátnőjét, mert tanult a múltbeli hibájából. Vele már olyan tempóban halad, ami mindkettőjüknek megfelel.(Jó, hogy majd nem te döntöd el.) Semmi közöd hozzá. Ha 6 év alatt nem sikerült felfognod, egy pszichológus sokat segítene.

Amúgy a 3-as kommentedben válaszoltál magadnak, biztos vagy benne, hogy nem ő törölte ki. Akkor mi a kérdés?

2020. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!