Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódik hozzám egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám egy lány a munkahelyemen és nekem is tetszik de ő foglalt. Kinek volt már ilyen szituációban? ti mit tettetek?

Figyelt kérdés

Egy lány a munkahelyemen akinek eléggé bejövök és sajnos nekem is. Már mások is észrevették, hogy ez a szitu és, hogy keresi a társaságom, zavarban van a közelemben.


Erkölcs csőszök most hagyjanak, 90% hogy én is úgy fogok tenni, ahogy ők gondolják, de más tapasztalatára / véleményére lennék kiváncsi


2020. júl. 4. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Inkább zárdába vonulnék, de melóhelyen az tabu.
2020. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha annyira vonzódik hozzád, akkor valószínűleg egy rossz kapcsolatban van benne. Ha nyomul rád, ne hátrálj meg szerintem.
2020. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Lószart foglalt, csak épp van barátja.

Ha csak a szingli nőket nézegeted akkor kizárod az értelmes nők nagy hányadát.

Beszélgess vele, flörtölhetsz finoman vele, hagyj benne nyomot és hidd el eszébe fogsz jutni, ha a mostanival nem úgy alakuknak a dolgai.

2020. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Volt ilyen, de egy év után fel mondtam, mert hiába érzett ő is irántam, eszében sem volt dobni a pasiját. Mai napig együtt vannak.
2020. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

próbálom kerülni, de mindig "véletlen" arra járkál és a kölcsönös vonzalom miatt, ha már találkozunk akkor jól elbeszélgetünk


Más is azt mondta, hogy ne hagyjam annyiban, de meddig csinálja ezt az ember, mi az a pont ahol azt mondjam, hogy elég, hagyjuk?

2020. júl. 4. 23:37
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Próbálkoztam, aztán egy idő után felfogtam, hogy neki megfelel így a szitu, és hiába mondja, igazából nem fog "válni", csak kell egy kis izgalom, meg beszélgetés, ami otthon nincs meg. Így végül megszakítottam vele a kapcsolatot.
2020. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj te azzal rosszat nem teszel ha szóban flörtölsz vele és jól is érzed magadat vele, hagyd hogy sodorjon az ár ne kerülgesd érzed jól magadat és beszélgess vele hiszen ez téged is fel tölt es örömet ad na és persze őt is,sodor az ár és kész ha ő megcsókol pl akkor te vszonyzod ha megölet akkor te is átöleled,neked csak annyi a dolgod hogy engedd el magadat és add át magadat ha úgy hozza a sors ha egy csóknál tovább mentek mert ő úgy gondolja akkor ha akarod ne tiltakozz él akkor annak a pillanatnak, rövid az élet ahoz hogy sokat gondolkodjunk ezen, ha jön akkor jön ha nem akkor nem.
2020. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megölel akart lenni sorry
2020. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy foglalt??????? Tavaly én is kavarni kezdtem egy akkor házasodott fiatal kolléganőmmel. Azt hiszed hogy ez mással nem történik meg?

Amúgy meg mit tökölsz?! Én ahogyan észrevettem hogy kóstolgat, már léptem is.

2020. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es és mi lett? Lett belőle valami?
2020. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!