Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, az nálatok kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az nálatok kizáró ok, ha a nőnek van egy vagy két tetkója?

Figyelt kérdés
Nem katalógusból választott sablon, és nem is olyasmi, amit gyakran látni embereken, hanem erőteljes személyes vonatozása van és mondhatjuk, hogy egyedi, ha ez számít.

2020. júl. 5. 00:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, kizáró ok.
Nem, ebben az esetben nem az.
Semmilyen esetben sem lenne az.
36 szavazat
 1/10 The Dead and Dreaming ***** válasza:
81%
Szerintem önmagában a tetoválás lehet nagyon vonzó, szexis és előnyös is, de koránt sem áll jól mindenkinek. Illetve nyilván vannak olyanok amik ízléstelenek, de egy szép tetoválás például a bokán, csuklón esetleg lapockán vagy az oldalán szerintem vonzó is lehet.
2020. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nincs bajom ezzel a fajta önkifejzéssel.

Annak van számomra kicsit pejoratív értelme amikor ilyen tipikus "riba#@c rendszámokat" látok. 😄

Nonfiguratív mintákat, stb.

De ez sem érdekel különösebben, ha a nő egyébként halál értelmes.

2020. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Tetoválásról mindig az jut eszembe, hogy börtönben ült, vadóc, bulicica, a prostituáltakon kivétel nélkül van, ráadásul sokkal jobban tetszik az ápolt bőr, mint aki össze van firkálva. Nem látom értelmét a tetoválásnak, felesleges figyelemfelhívás és csúnya, így kizáró ok.
2020. júl. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Ne legyen túl sok, egy-kettő még belefér, ha lehet, ne legyen az alkarján és semmiképpen sem a derekán.
2020. júl. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. 3-as, azt elfogadom, hogy neked nem fér bele, de amivel az álláspontod mellett érvelsz, az színtiszta előítélet, még akkor is, ha egy része szimpla asszociáció. Én pl. szűz vagyok, nem iszom, hidegen hagynak a szórakozóhelyek, illetve a "csúnyát" nem igazán tudom hová tenni, mert ennyi erővel egy papírra vetett rajz is csak csúnya lehet. Figyelemfelkeltés akkor is, ha amúgy olyan helyen van (bal lapocka), ahol kevesebbszer látszik, mint amennyiszer nem? (Nem én pontoztalak le.)
2020. júl. 5. 07:42
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem kizáró ok, nem ez alapján választok párt, én számomra teljesen semleges.

F

2020. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Semmi baj nincs ezzel szerintem. Ha valóban történt valami az életében, vagy egy olyan helyzetnek személynek állít emléket ami fontos volt neki, ami erőt ad a mindennapokhoz, bármikor amikor csak ránéz a tükörben. Vagy megnézi hogy hitet adjon neki amikor n a legnagyobb szüksége van rá, akkor az a minimum hogy elfogadom és tisztelem azért hogy magán viseli. :)

Nekem is van tetoválásom, egy dalszöveg részlet, és egy majd csak lesz, egy hangjegy. :)

Szerintem a személyiségünk életünk és a múltunk egy darabját hordjuk magunkon tetkó formájában.

28F

2020. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hm, rosszabb arányokra számítottam, egyelőre valamivel többen vannak azok, akiknek oké lenne. Olvastam a törölt kommentet is, nem én jelentettem be, jót vigyorogtam rajta.

Utolsó, látom, te érted, miről szól ez. Az én tetoválásom mondjuk nem pozitív, erőt adó jelentésű lesz, "csak" emléket szeretnék állítani annak, aki valaha voltam (illetve kicsit még vagyok is), mert az életemnek egy nagyon meghatározó szakaszához köthető az az attitűd, amit akkor képviseltem. Plusz mindig láttam valami értéket, valami tiszteletre méltót az egy életre szóló dolgokban, az önkéntes elköteleződésben, és gondolom, nem kell magyarázni, milyen módon kapcsolódik ehhez a témához a tetkó (párkapcsolatból is sírig tartót szeretnék, ha lehetséges).

2020. júl. 5. 12:40
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

7-es vagyok. Természetesen ertem miről szól. Megértem hogy van egy múltad amire emlékezni akarsz és tudni ki is lettél, honnan is indultál anno.

Nekem is van múltam amire én spec nem vagyok annyira büszke de az is az életem része. Ha eljön a megfelelő idő ebből a témából is akarok tervezni egy mintát.

Rendes nőnek tűnsz, tuti van olyan férfi akinek kellesz.

És kívánom hogy méltó helyre kerüljön a minta rajtad. Ahol mimdig látni fogod. :)

2020. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
66%
Nem kizáró ok nem is ezek alapján ítélek meg valakit viszont nem tetszik ha egy nő tetoválva van. 40f
2020. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!