Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szinten vagyok?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés, hogy hogyan lehet megállapítani a szintedet.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A sajátomat szeretném megtudni a 3. válaszoló alapján.


Külsőd?

28 éves vagyok. Normál arc, 185 magas vagyok, átlagos testalkat, de 1 éve kb kondizok és kicsit látszik már


Lakás van?

Van, de még felújítom, remélem őszre kész.


Kocsi van?

Van. Egy 2009es 1.25 benzines ford fiesta. városba elég


Gyerek van?

Nincs.


Jól megy a szex?

Jól. 17 centi és jól is bírom. Imádok nyalni, ha olyan lány akit szeretek és emiatt tudok is.


Hitel van?

Nincs.


Kutyád van? (Negatívum!)

Nincs.


Betegséged van?

Hmm. Van. Reflux.


Hol laksz?

Bpen.


A munkám nem nagy szám. Nincs diplomám. Szakmunkás vagyok. 350 körül keresek.


2020. júl. 5. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez úgy h_lyeség, ahogy van. A kinézet megítélése szubjektív, ízlés kérdése. Aztán ott van, hogy a kutya pl. nálam hatalmas pozitívum. Szóval akkor hogy is van ez?
2020. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A normál arc az nem mond semmit. Van aki egy félisten, és ezzel szerénykedik, meg van aki egy torzszülött és normálnak nevezi az arcát. Ezt látni kell.
2020. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Baromság.
2020. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 nem vagyok torz szülötte 😄

Az átlagnál helyesebbnek szoktak mondani (és nem csak édesanyám), de szándékosan nem akartam ezt említeni, mert ez szubjektív így azt írtam h normális.

2020. júl. 5. 23:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha sokan mondják nők-akik nem a rokonaid-hogy az átlagnál jobb vagy, akkor az vagy.
2020. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 ha csak egy-kettő mondja akkor hazugság?
2020. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 Ezt írtam? Nem hiszem. Nyilván ha 150-en mondjak, akkor biztosabb, mintha csak 2. Vagy ha 2 szerint átlagon felüli valaki 1500 ember szerint meg nagyon nem, akkor szerinted melyik áll közelebb a valósághoz?
2020. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt mondtad ha sokan mondják akkor az.
2020. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
8 Pontosan. De ebből nem következik, hogy ha kevesen mondják akkor nem az. Megindokoltam miért azt írtam amit. De láttam már azonnal, hogy csak kötözködni akarsz. Sajnálom, ha még mindig szándékosan nem akarod megérteni.
2020. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért lényeges, hogy sokan kell, hogy mondják?
2020. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!