Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mennyi időt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mennyi időt és energiát fektetne be, ha egy nőt csak megdugni szeretne és nem akar tőle kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hány randit engedélyezte, hány napot-hetet "teperne" csak szexért?
2020. júl. 6. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyit, a csillagokat is le tudja hozni az égből, függetlenül attól, hogy csak dugni akar. Én vagy fél évig "jártam" egy pasival, mielőtt lefeküdtünk volna, ugyanúgy eltűnt másnap, pedig előtte teljesen meggyőzően adta az elkötelezett figurát, ez semmit sem jelent. Mellettem gondolom más nőkkel is lefeküdt párszor, de ezt nem tudhatom, nyilván. Szóval csak az időből és a befektetett energiából nem tudsz következtetni semmire.
2020. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyit. Ne ez alapján próbáld eldönteni, hogy mi a valódi szándéka. Úgy tudnak hazudni egyes férfiak, mintha azon az egy dugáson múlna az életük.
2020. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akár éveket is..

Ismerek olyat, aki párhuzamosan fűzöget egyszerre több nőt Aztán van hogy összejön egy egy..

Ez az ő kis világa. Marhára elégedett magával hogy csak összejött..

2020. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Az időből a befektetett energiából ne következtess, van kinek 2 hetes udvatlás már sok, van ki egx évig is képes "udvarolni :)

Ferfi, függő.

Ők sem egyformák :) ahogy mi nők sem :)

2020. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Én túl sok energiát nem, max 3 hét és pénzben sem vagyok hajlandó túl messzire menni!


Egy prosti kb 15-20 ezer na ennyi itt is a plafon!


Nem mennék prostihoz, de viszonyítási alapnak jó!


Ha esetleg közben kiderül hogy lotyó a csaj akkor hagyom a francba, mert azokat rühellem!

2020. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
“Kiderül, hogy lotyó a csaj” - mondja ezt az, aki csak a szexért találkozgat a csajjal, és 3 hétnél kevesebb ismeretség után feküdne le vele, tehát a válaszoló itt a legnagyobb lotyó. :)
2020. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Na, megjöttek a feminista csajok 🤣🤣🤣
2020. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont 1 éve van ilyen pasi, aki azóta is keres...

Időnként felkeres, persze van mellettem más nők akikkel összejár.. Nyilván nem csak nekem csapja a szelet. :D


Engem szerintem túl naivnak gondol. Az elején őszintének tűnt, és nem is volt gond, hogy csak szexet szeretne. ( ott is voltak nagy romantikus gesztusok, de nyilván ha a szexre tér a férfi akkor az a fő mozgató rugó..) Én végül inkább visszakoztam. Azóta meg persze többször mondta, hogy többet is szeretne stbstb de nem tartom őszintének. (Mondjuk én előbb tisztelem ha őszinte,mintha körít valaki és naivnak néz.)

2020. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!