Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm vajon miért féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm vajon miért féltékenykedik az egyénre,akivel 1 éve nem beszéltem?

Figyelt kérdés
Semmi oka nincs rá,már nem akarok tőle semmit, szerintem ő sem tőlem,de ha akarna se érdekelne.Soha nem adtam okot,hogy féltékeny legyen rá.Nagyon minimális dolgot mondtam neki az elején az exemről,annyit amennyit ő az ő exéről.1 éve nem beszéltem az exemmel.Már kikészít vele,hogy egyfolytában elhozza,hogy bezzeg az exednek biztos megvetted,vele bezzeg biztos ide mentél stb.Egyszerűen nem értem,mert mozgalmas életünk van,télen egyfolytában wellnesbe vittem,nyáron kirándulunk,mindig megyünk valahova.Egyszerűen nem értem miért csinálja,hiszen semmi oka rá,őt szeretem,az exem már rég nem érdekel.De hiába mondom és bizonyitom tettekkel is...Mit tegyek hogy megértse?
2020. júl. 11. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:
*exemre!!!Telefon kijavította bocsi😁
2020. júl. 11. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Jósoltatott.
2020. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Birtoklasi vágy. Vagy õ gyógyul ki belõle, vagy te fogsz a barátnõdbõl.
2020. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne tégy semmit. Ha bizonygatni kell az már szerintem régen rossz. Barátnőd miért féltékenykedik azt nem tudhatom, talán nincs önbecsülése.Ezer és egy oka lehet.
2020. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 19:51


Én nem adok rá okot,soha nem adtam,nem nézegetek más nőket,az exem pedig már régen nem érdekel.Mondtam neki menjen el pszichológushoz,mert ez nem normális,hogy ők nélkül ennyire féltékenykedik,ráadásul egy olyan valakire,aki pont lasz@r minket és marhára nem akar nekünk ártani..

2020. júl. 11. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, nem úgy értettem hogy Te adsz okot. Ha nem tudjátok ezt megbeszélni és a barátnőd nem változik akkor bocs de menekülj.
2020. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!