Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy-hogy azokat a Tinderező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy-hogy azokat a Tinderező nőket dugom meg a leghamarabb, akik a leginkább hangoztatják, hogy komoly kapcsolatot keresnek? Rengetegszer fordul elő, hogy már az első találkozás végén elérem a célomat.

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akasszak egy érmet a nyakadba? :(
2020. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Mert kb. top 10%-ba tartozó jó pasi vagy, amilyet a legtöbb nő szeretne magának és valamiért el is hiszik, hogy az jár nekik, hiába vannak ők maguk akár egész messze is a top 10%-tól. (Nem azt mondom, hogy a férfiak szentek és nem vágynak top nőkre, csak ők jobban tudják, hogy nem kaphatják meg őket. Meg egy férfi dug magánál kevésbé vonzó nővel is, fordítva egy nő nem.)
2020. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert ők általában nem top tier csajok.
2020. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy láttam többnyire csak a duci csúnya lányok szabtak feltételeket, meg nekik voltak elvárásaik. :D

Tehát örülnek, hogy végre kapnak valakit hiába írják ki azt, hogy nem sex kapcsolatot keresnek.

Persze lehet egy két csinos kivétel is.

2020. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Fontos lenne a korod. Mert lehet, hogy már nem abban a korban vagy, amikor egy nő vár x hetet, mire beadja a derekát. Egy bizonyos kor után mire várjon az ember? Az meg, hogy te erre még büszke is vagy, hogy csak kihasználod a nőket, csak téged minősít. Ne aggódj, előbb vagy utóbb neked is lesz egy hírneved, majd beüt nálad is a kapuzárási pánik, és majd sírhatsz, hogy nem találsz normális nőt. Bizony, a hírneved után már csak az olyan nők akarnak, aki szintén csak szexet akar.
2020. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4. Nem tudom miről beszélsz. Én rengeteg csinos, jó csajnál látom valamilyen formában kiírva, hogy ő komoly kapcsolatot keres, vagy az egyéjszakást keresők hanyagolják őt, stb.
2020. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

A nőknél a szingli "komoly kapcsolatot keresek" időszak úgy néz ki hogy hetente meglovagolnak egy macsó férfit.


Jó reggelt.

2020. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sörgyári portás, ezt hinnan veszed? Kukkoló vagy, vagy mi?
2020. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Mert a nők erős többsége álszent. Amit nagyon hangoztatnak, általában annak pont az ellenkezője igaz rájuk.

Amúgy ezt már én is tapasztaltam. A "nem olyan lány vagyok" csajoktól pár óra alatt megvolt a meztelen kép, aztán, aki közel lakott, azzal pár nap után a szex is.

2020. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Én nem fogok kertelni, nem keresek most kapcsolatot, de egy extra helyes fiúval szívesen eltöltenék egy estét vagy akár többet is. Gondolom a kérdező az, ha ennyi lánynál sikere van.
2020. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!