Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak csak azokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak azokkal a nőkkel flörtölnek, akikkel valóban létesítenének is akár szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha flörtölsz egy nővel (aki nyilván ezt viszonozza is), azt azért teszed mert szeretnél is valamit a nőtől és valóban bejön neked kinézetre, vagy csak azért mert te ilyen flörtölős beállítottságú vagy és szimplán élvezed ha megy az oda-vissza flörtölés?

2020. júl. 16. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor teszem ha akarok is valamit, nem szeretek hülyíteni senkit feleslegesen mert aztán nehéz kimagyarázni. Tapasztalat

F34

2020. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azzal flörtölök akit megfektetnék. Alap. 28F
2020. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen, hogy valaki flörtölős beállítottságú, az hülyeség. Vannak haverjaim akik nagyon jó fejek, barátkozósak de nem lépnek át egy bizonyos határt akkor sem. PUÁsoknál, kamaszoknál előfordul vagy akiknek bizonyítási kényszere van.

F31

2020. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt mikor elkezdtem flőrtölni valakivel, de hamar rájöttem, hogy annyira nem tetszik, hogy többet akarjak a flörtnél.

Így ez ment egy ideig aztán abba maradt.


Általában a lány észre veszi, hogy már nem nyomulok és kezd megsértődni vagy kerüli a kommunikációt ami sok esetben jól jött.

Eléggé kiül az arcomra amit gondolok.


F36

2021. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!