Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit éreznétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit éreznétek ha holnaptól a férfiak levegőnek néznének titeket? A többi lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a nőknek úgy általánosságban elég nagy a figyelem igénye.

Szeretnek a középpontban lenni, beszélgetni, pletykálni, húzni a férfiak agyát.


Te mit éreznél nőként, ha holnaptól a férfiak levegőnek néznék a nőket?


Nem bántanák meg semmi egyszerűen csak nem beszélgetnének, érdeklődnének a nők iránt egyáltalán és a szex is teljesen hidegen hagyná a férfiakat tehát ezzel sem lehetne befolyásolni őket.



2020. júl. 17. 14:30
A kérdező szavazást indított:
Egy idő után megőrülnék, hogy nem érdeklődnek utánam nőként.
Azonnal felháborodnék és nem bírnám elviselni, hogy nem tudom kihasználni a nők testi adottságaival járó előnyöket.
Depresszióba esnék egy idő után mert a nő társas lény és szüksége van a figyelemre, visszajelzésre.
Leszbikussá válnék
Nem esne jól, de elfogadnàm.
Amúgy sem kapok elég figyelmet a férfiaktól így fel sem tűnne.
Alapjában véve egy zárkózott személy vagyok és nem igénylem mások figyelmét
34 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt érezném, mint eddig.
2020. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Engem nem zavarna. Beszélgetni, pletykázni sokkal jobban tudok a barátnőimmel, mint bármelyik pasival, a férfiakkal való szexet meg többféle módon is ki lehet váltani.
2020. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Semmi nem változna, eddig sem érdekeltük egymást. Világ életemben aszociális voltam de jó hogy te megmondod, hogy mindenki figyelem mániás. Az van, hogy csak te ezeket a magamutogató nőket veszed észre. Egészségedre.
2020. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, szerinted a nők között nem lehetnek introvertált személyiségek?
2020. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy ki mennyi figyelmet igényel, nem nemfüggő tulajdonság. Férfiból is van nem is kevés, aki folyamatosan a figyelem középpontjában szeretne lenni és mindent meg is tesz érte. Ez személyfüggő.


A kérdésre válaszolva, én visszahúzódó típus vagyok, nem zavarna a dolog, bár a "nem beszélgetnének, nem érdeklődnének" részt nem tudom, hogyan értsem, gondolom, ez baráti körre nem vonatkozik.

2020. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Holnap lesz C1 nyelvvizsgám olaszból, így eléggé kiborítana, ha azért nem sikerülne, mert a vizsgáztató férfi levegőnek nézne. Aztán az is különös lenne, ha se az apám, se a párom, se a bátyáim nem szólnának hozzám. Az üzletekben sem szolgálnának ki? Ha beülnék egy taxiba, akkor nem indulna el?


Mondjuk eddig se húztam senki agyát, ha valaki nem jött be és próbálkozott, udvariasan és egyértelműen elutasítottam. A beszélgetéseim és pletykálkodásaim bő 85%-a lányokkal történik, így arra nem lenne hatással.

22/L

2020. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem tapasztalnék változást.

25/N

2020. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%

na most ugyan férfi vagyok de...

nagyon sok nővel volt dolgom nagyon sokat ismertem meg többféle módon

és bátran el mondhatom sajnos a 95%-uk tényleg figyelem mániás! nézd csak meg mi megy az utcán a neten és a médiában! a fenék mell combok és egyéb intim testrészek mutogatása az nem a meleg miatt van hanem a kényszeres figyelem mániának... konkrétan már a nők is azt hangoztatják hogy ettől szépek magabiztosak meg stb olyan pozitív jelző aminek köze sincs ehhez a mentális szexuális és társadalmi eltorzuláshoz...


na most aki jelenleg introvertált... az később ugyan olyan lesz mint ezek az insta-prostik még ha kisebb szinten is... konkrétan ezt a szituációt milliószor láttam ezért tényként megtudom állapítani...

2020. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
#8: a milliószor láttad, az azt jelenti, hogy csak ezeket az eseteket vetted észre. Mivel az ellenkezője fele akkora feltűnést sem kelt ugyebár. Önreflexiód meg valószínűleg nincs is.
2020. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hiába ítélkeztek. Ti lihegtek ezek után a figyelemre éhes nők után. Ha nem lenne aki rá bagózik ő sem foglalkozna magával annyit.

Ezek a nők megszokták ha elég jól néznek ki, mindent megkaphatnak, ja és ne ferdítsünk már a nők jó ha 30%-át teszik ki, nem a 99%-át. Csak aki nem annyira feltűnő, nem teszik közszemlére mindenét az már nem is Nő egyesek szemében azaz kezdeményezni sem fog nála.

2020. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!