Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt hogy elérzékenyültetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy elérzékenyültetek mikor visszautasítottatok valakit?

Figyelt kérdés

Velem megtörtént most. Nagyon szomorú lettem és mikor eljöttem kicsit kicsordult a könny a szememből. Nem őt keresem, viszont sima barátként nagyon megkedveltem az illetőt és sajnáltam.

/N



2020. júl. 20. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Micsoda romantikus friendzone, a szívem szakad meg.


Képzeld a srácnak milyen szar lehet hogy nem tekintesz rá férfiként...

2020. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az enyém is kb megszakad. Komoly kérdés ne gúnyolj már ki cseszdmg!
2020. júl. 20. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt. De amikor ezen túljutottam, csak megkönnyebbülést éreztem. Utólag jöttem rá, hogy szinte megfojtott a birtoklási vágyával.
2020. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
igen.
2020. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tök durva amúgy.
2020. júl. 20. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:

4+ De az illető nem látta-tettem róla.


*Nagyon szomorú lettem és mikor eljöttem kicsit kicsordult a könny a szememből. Nem őt keresem


Ilyen viszzont nem.

2020. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Elhiszem, hogy komoly a kérdés, mégis te küldted el őt mert nem tetszik. Ebben a történetben ő az áldozat és nem te. Nyugodj bele a döntésedbe és lépj tovább.


Amúgy az tiszteletreméltó benned, hogy a legtöbb lánnyal ellentétben nem tartod meg a fiúhárem tagjaként mint barátot.

2020. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Dehogynem. El se tudom kerülni egy munkahely. Jól érzem magam vele, valszeg ezért sajnálom.
2020. júl. 20. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Jo hogy meg nem kovezetik azért, mert valaki nem kell neki ugy :d sok sertett szerencsetlen pasi
2020. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Szerelmes vagyok belé, viszont nős.

Fizikailag fáj visszautasítani, belehasad a szívem. De ez a jó döntés

2020. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!