Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogsi illetve gépjármű hiánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogsi illetve gépjármű hiánya mennyire ront az esélyeken a nők szemében, ha...?

Figyelt kérdés

Alapvetően sportos egész jó kiállású férfi vagyok, sokak szerint egész helyes, de mint ezt tudjuk relatív. Jó munkahellyel illetve keleti országrészben jó fizetéssel. Saját ingatlannal rendelkezem illetve utazásnál leginkább a légi közlekedést veszem igénybe.

25 f (nyilván jogosítványt és kocsit is szeretnék idővel)



2020. júl. 21. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha jól néznél ki, és talpraesett lennél, nem számítana. De nem vagy az, különben lenne nőd.
2020. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1-es: volt már hozzá szerencsém. :)


Elfelejtettem beleszőni, h városközpontban lakom, bevásárlás gyalog kb 5 percet vesz igénybe.

2020. júl. 21. 10:34
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem sincs,így hogy megyünk kirándulni?
2020. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kerékpárral szoktam megoldani ha pedig belföldön megyünk pár napra akkor vonattal.
2020. júl. 21. 10:42
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Ugye nem gondolod komolyan, hogy a mai “nők” felszállnak vonatra?! XD

Leírásod alapján ha minden olyan közel van, mert város központban élsz és nem kell a munkához sem jelenleg fölösleges is lenne fenntartani a kocsit.

2020. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Ha 25 éves vagy, jó munkahelyed, jó fizetésed van miért nincs jogsid/kocsid?Az ma már akár munkahely szempontjából is szükséges.

Nem anyagi megfontolásból, de számomra fontos,hogy a férfinak, akivel vagyok,legyen jogsija, autója. Nem azért,hogy engem hurcolásszon, és nem luxusautóra gondolok, de ma bármi bárhol él, szinte lehetetlen mozdulnia különösebb megkötések nélkül, autó nélkül.


Ismerkedsz..hogy mész e akár a közelben lakó, lányhoz?Esti tömegközlekedés hiányában pl.Hogy mentek szórakozni? Faluból, de akár kisebb városból, este 8-9-10 után már sehová se jutsz el.


Mikor "idővel" gondolsz jogsit szerezni?

2020. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok. Nekem, nőként, van jogsim, kocsim, ennek ellenére van,hogy inkább tömegközlekedéssel utazom. Pl. Budapestre, vagy Budapesten belül,ahol a dugók miatt praktikusabb ha egyedül vagyok a tömegközlekedés.Tehát nem esik nehezemre felszállni a vonatra /bár inkább busszal utazom/.
2020. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha olyan nő a célközönséged, akinek ez kell, akkor meg is érdemled
2020. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha faluban vagy kisvárosban laknék akkor nyilván már lenne, őszinte leszek még a húszas éveimben meg akarom csinálni. Mivel közel a munkahelyem és minden más is ezért még nem éreztem ilyen égetően sürgősnek főleg mivel a város infrastrukturálisan is jó.
2020. júl. 21. 10:57
 10/17 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem ezek a nők a célközönségem, csak tájékozódni akarok, h mai világban mennyivel fontosabb a nők egy részének az autó, mint pl. egy ingatlan. Sejtettem h sok nőnek derogálni fog, h nem tudnám ide-oda hurcolni.
2020. júl. 21. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!