Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhat valaki véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat valaki véleménye a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés

A lány aki tetszik 18 éves én meg 19

Beszélünk néhány hónapja már és nekem nagyon tetszik, viszont ő Ausztriában lakik (tőlem 7 órányira)

Egyszer bevalottam neki hogy ő nekem mennyire tetszik

Azt mondta hogy mivel nagyon jól kijövünk lehetne kettőnk között valami ha közeleb élnénk, neki viszont még nem volt kapcsolata és nem akarná egy távkapcsolattal kezdeni


Ez lehet csak kifogás? Vagy esetleg megváltozhat a véleménye ezzel kapcsolatban?


Kezdem úgy érezni hogy nagyon belé esek és szeretnék többet vele mint most ami van



2020. júl. 22. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Egyszer kellett próbálni, hogy rájöjjek, milyen semmitérő dedó szar 😂
2020. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van egyedül realitása, ha Ausztriába mész egyetemre, vagy ott vállalsz munkát.
2020. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges álmokba ringatnod magad, nem működne!

Ha 3 éve együtt lennétek, és fél évre elmenne valamelyikőtök, működhet, de akkor tudod a végét. Ilyen fiatalon évekbe telhet, mire az összeköltözés szóba jön, addig nem bírná ki a kapcsolatotok az állandó ingázást, és a minimális együtt töltött időt.

2020. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Volt távkapcsolatom, semmi értelme.
2020. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!