Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyiből rájöhetett hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyiből rájöhetett hogy tetszik nekem? L

Figyelt kérdés

Próbálom az esetek többségében visszafogni magam stb de nincs mindig kedvem. Ezeket csináltam eddig amiből talán leszűrhette, de nem tudom eldönteni:

-viszonylag sokat nézem, de próbálom akkor amikor nem látja, és az esetek 90%-ban elkapom a fejem ha visszanéz (ezt ő is csinálta már)

- zavarban vagyok ha beszélek vele, ami nem gyakori, szintén nem tudom ilyenkor mennyire tudom álcázni

-volt 2x azthiszem hogy amikor figyelt engem végigmértem őt vagy mi... és akkor utána nagyon nézett engem (gondolom észrevette akkor...)


2020. júl. 22. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ebből nem.
2020. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki, hogy tetszik. Abból sanszos, hogy rájön. :)
2020. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom meg, nem is akarnám. Csak érdekel hogy mennyire levágós, de nem is baj ha nem az.😅
2020. júl. 22. 23:50
 4/12 anonim válasza:
23%
Eléggé levágós. Sajnos a legtöbb pasi elég láma, és sokszor nem veszik észre a tök egyértelmű zöld jelzést sem. Ennyiből azt hiszem lehetne érezni, hogy szabad a pálya.
2020. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Azt hinném, hogy van valami az arcomon. Ennyiből lehetetlen rájönni.
2020. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem a tini rovatban akartad kiírni a kérdésed a szexualitás helyett?


Ja amúgy, ebből nem biztos hogy észrevette. Ha akarsz valamit akkor ne morzézz, meg rejtjelezz, hanem néz a szemébe és vedd elő a legelragadóbb mosolyod hozzá.

2020. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez már a dedó szint.
2020. júl. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A férfiak nem figyelmesek:D Ez nekünk nőknek az egyik előnyünk:)
2020. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: Mi ebben az előny? Én azt hiszem, fele annyira vagyok figyelmes, mint a férfiak...
2020. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esélytelen, hogy ebből tudja. Ha tetszik, ne tökölj, mert valaki más lepattintja a kezedről. Beszélj vele többet és hívd el közös programra.
2020. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!