Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha találkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha találkozom vele akkor nem nagyon beszél hozzám, üzenetben viszont igen? 40 éves pasi az alany

Figyelt kérdés
ha írunk akkor extra dolgokról is beszélünk, tetszem neki és akar írása alapján ez jön le, személyesen ha összefutunk viszont alap dolgokról beszélünk. Még egy puszit csókot sem ad, pedig akarná amikor írja
2020. júl. 23. 19:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Legselejtesebb férfi korosztály ez.
2020. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
8 Egy félénk pasi aki hevesen udvarol írásban az nem így viselkedik élőben. Csak az viselkedik élőben így, aki nem ostromolta sosem az adott nőt.
2020. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Én pont fordított esetben vagyok épp! Élőben tök nó volt, de írásban alig keres. Nem tudom mit csináljak már.
2020. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Irásban jobb. Én is mert nem férfias a hangom.
2020. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Szóban én se vagyok túl bőbeszédű, én is inkább írni szeretek jobban. Ez alkati dolog. Szerintem.
2020. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%

Legyél vele kezdeményezőbb

Nem annyira a beszédben, inkább fizikai kontaktusban.

Érj hozzá, bújj hozzá, adj neki pozitív visszacsatolásokat.

2020. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem simán csak könnyebben fejezi ki magát írásban. Nőként ugyanígy vagyok. Mindenképpen kéne neki szerintem egy kis bátorítás. Meg idő, sok beszélgetés, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Az azért elég pozitív, hogy nem támad le egyből, finoman közelít. Értékesebb vagy a szemében ezek szerint.
2020. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Puding
2020. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!