Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet felismerni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet felismerni ha valaki leszbikus vannak rá utaló jelek? Miért válik egy lány leszbikussá?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra is, hogy ti mit gondoltok arról, hogy egy lány leszbikus, Illetve még szerintetek egy kapcsolatban mennyire baj a nagy korkülönbség pl 12 év? Legyen az akár fiú lány vagy lány-lány kapcsolat!
2010. aug. 3. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Miért?

1. Divat. Főleg 20 éves kor alatt. Azt hiszi magáról, azért mert tetszik neki a nagyon jól kinéző barátnője vagy ismerőse, már lezbikus lett. Hallotta, hogy ilyen is van, ezért szívesen kipróbálná lánnyal.

2. Volt egy, vagy több rossz élménye férfiakkal, ezért azt hiszi, hogy minden férfi gonosz, rossz, őt akarja bántani, nem tud élvezetesen szexelni velük, de mivel egyedül sem akar lenni, nőt választ társának.

3. Tényleg az, és bárhogy is alakul az élete, ő egy nőt akar majd.


Ha pl. lefekszik a tanárnőjével, az meg leszúrja egy késsel, na akkor például az egész ország felismeri, hogy ő lezbikus.


A korkülönbség nem zavart, mindig szerettem a nálam idősebb nőket. 12 év szinte semmi nálam :)

2010. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Előző, légyszíves ne hozd fel a tanárnős példát, mert én ismerem a lányt és jól lejáratja a média őket.
2010. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Álítolag a fekete szemüveg keretes csajok azok.
2010. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Én ilyen körökben mozgok. Ez most hülyén hangzik, de a legjobb barátnőm elég sok csajos buli szervezője. Nos, én, mint hetero lány teljesen otthon vagyok a leszbikus szubkultúrában barátaim által és azt mondhatom, hogy már jelentősen több toleranciát várhatnak el a társadalomtól. Talán ez azért van, mert egyre többen felvállalják a másságukat. Viszont sajnos azt meg kell említeni, hogy manapság tényleg divatos lett leszbiskedni pl. egy legjobb barátnővel vagy akárkivel, akik miatt a leszbikusok szívnak is eleget. Mondanom sem kell, hogy az ilyeneket a "tősgyökeres" leszbik is mérhetetlenül lenézik, max egy hancúrra jók. Én már 10 méterről felismerem, ha valaki leszbikus. Egyrészről megérzem rajta, másrészről a rövid haj, fiús külső, tetoválások, piercingek, cigi a kézben árulkodhat az illetőről. Na ismerek olyat is, akiről ránézésre abszolút nem lehet megmondani, hogy a saját neméhez húz, de még viselkedésből sem nagyon. Volt olyan velem, hogy ültem a villamoson, egy csaj végig bámult, furán végigmért és le mertem volna fogadni, hogy meleg. Aztán igazam lett, mert kiderült, hogy barátnőm ismeri:D

12 év korkülönbség pedig szerintem kissé sok, bár izgalmas lehet. Attól függ, kinek a javára. Gondolom, Te vagy a fiatalabb és szeretnél egy idősebb nővel összejönni. Azt elárulom Neked, hogy az olyan 24-30-as leszbikus nők inkább idősebb nőt vagy velük egykorúakat keresnek, max 23 éves korig kezdenek fiatalabbal. Ez nem tudom, miért van így, ezt vettem észre. Mondjuk barátnőm a 25 évével 17-18 éves kislányokat próbál befűzni, de Ő más eset:D

Na, hát sok sikert, akármin is jár a fejed. Én melegbarát vagyok, tőlem nem kapsz leosztást:)

22L

2010. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

nekem nincs semmi bajom velük.. mert én is khm...

és szerintem 12 év nem nagy kor különbség...

2010. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Miért kellett lepontozni? Imádom, ha végig sem olvastátok a választ, és úgy csináltátok.


Én is lezbikus nő vagyok!


És ott van a 3-as számú válasz, amibe én magamat is és a lezbikusok többségét sorolom, de sajnos az első két csoportból is ismerek embereket.

Nem minden lezbikus fiús viselkedésű és kinézetű.


Második: Az lehet, hogy lejáratja őket, de én sem írnék ilyeneket, ha tudnám a valódi sztorit. Te is csak annyit írsz, hogy ne írjak ilyeneket, de a valóságot nem közölnéd velünk.


Az első voltam

2010. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hú hát köszönöm a sok tanácsot! Most igazából leírom mi is történik velem bennem hátha konkrétabban tudok segíteni, hogy vajon tényleg leszbi vagy biszex vagyok-e?

Sok szempontból nehéz esetű lány vagyok! Most jelenleg 18 éves. S az a helyzet, hogy nem tudom, hogy melyik nap iránt vonzódom! Mert ami azt illeti még sosem volt barátom! S fogalmam sincs milyen érzés szerelmesnek lenni! De az a helyzet, hogy én mindennap járok konditerembe edzeni s régebben arobicra jártam! És akkor megismerkedtem egy lánnyal az edzőmmel s nagyon szimpatikus volt elkezdtem vele levelezni s levélben mindent elmndtam neki magamról stb. . De viszont ha szeméylesen találkoztunk nem mertem hozzászólni, de ezt ő is tudta. És ez a lány 30 éves s a végére már annyira hiányzott, hogy állandóan sírtam miatta, hogy ha nem írt ha láttam őt azért volt rossz, de nem tudom megmondani h miért ha nem láttam akkor meg azért mert hiányzott ! S tulajdonképpen elég furcsa kapcsolatban vagyunk, mert nem vagyunk bnők meg semmi csak, hogy is mondjam amolyan lelki társam nekem ő! Ő mindenben segít nekem ha tud viszont ő nem ír, ha én nem keresem! És ismét mondom, hogy csak levelezünk, mert rájöttem, hogy ha látom őt utána csak rosszabb, most már próbálok tőle eltávolodni, de még mindig nagyon sokat gondolok rá! :-(! Nagyon sok mindent adtam neki én a 4 év alatt! Először is azt szeretném kérdezni tőletek, hogy szerintetek lehet, hogy ő lehetett életem első szerelme vagy milyen érzés szerelmesnek lenni? A szerelem azonos a ragaszkodással és a kötődéssel nem ugye? Ami még ehhez a történethez hozzá tartozik az az, hogy én a lány miatt tettem egy öngyilkossági kísérletet ami nem sikerült szerencsére, de úgy h mielőtt megtettem írtam neki egy amolyan búcsú smst! De szerncsére nagy mázlim volt s túléltem! De én attól tartok, hogy én nem voltam belé szerelmes csak nagyon sokat törődött velem és próbált segíteni s olyan volt nekem mint nem is tudom mim. . És így akartam magamhoz közelebb hozni, hogy törődjön velem mégjobban tudom már h hülyeség volt, de ezt vajon csak szerelem miatt tettem meg vagy pedig más is kiválthat ilyen erőteljes érzést, hogy képes vagyok érte akár az életemet is kockára tenni?


Egyébként most pedig van egy barátnőm, de elég bonyolult a helyzet mert én ugye 18 éves lány vagyok a lány 30 éves és mindemellett legalább 60km-re lakunk 1mástól s kéthavonta látjuk egymást! :( S igazából én nem is biztos, hogy leszbi vagyok 1szerűen teljesen össze vagyok zavarodva. . . Miből lehet rájönni, hogy valaki leszbi-e vagy sem? Ez a kapcsolat egyéként elég furcsa, mert én nagyon nagyon sokat gondolok rá mindennap írok neki smst, keresem hívom de ő sose jelentkezik magától néha ha hívom nagyon hamar leráz. . . Ugyanakkor tudni kell, hogy ennek a lánynak az életben rengeteg problémjáa van s kezelik is őt pszichológusok s mindig ezzel magyarázza amit én megértek csak néha kicsit bennem van a félsz, hogy mi csan ha csak átver. . De nem tudom képtelen vagyok őt otthagyni mert szeretem valamiért annyira megfogott, hogy nem lehet elmondani. . Ez tipikusan annak az esete, hogy a szívem teljesen mást diktál mint az eszem! Szerintetek idővel helyrejön a kapcsolatunk a korkülönbségről ti mit gondoltok?

S még1x miből lehet rájönni, hogy az ember szerelmes e vagy sem? Illetve, hogy milyen neműek iránt vonzódik?

Húha így elsőre leírtam röviden az fél életemet! Remélem hogy tudtok nekem segíteni s nagyjából érthető voltam! Mert tejesen tanácstalan vagyok! n most egyenlőre általában úgy vagyok vele, hogy az idő eldönt mindent nem kell sürgetni!! Lesz ami lesz! De remélem minél hamarabb rájövök, hogy milyen nem iránt vonzódom meg ilyesmi! Viszont azt nehéz elfogadni, hogy az emberek szeretnek másnak a dolgaival foglalkozn ia sajátjuk helyett. . Így engem sem kerülne el ez a veszély, hogy az emberek miket mondanának rólam. Bár én úgy gondolom, hogyha igazán szerelmes vagyok most pl ebbe a lányba akkor nem hiszem h nagyon érdekelne, hogy ki mit gondol, ha boldogok vagyunk egymással! Mindenesetre majd meglátjuk! Szerintem egyébént nálam a legnagyobb baj az, hogy nem tudom , hoy ki vagyok szóval nem találom önmagamat s ezt szerintem minden embernek nehéz megválaszolni ezt a kérdést, hogy ki is ő valójában. . . Meg ugye ami nálam elég nagy probléma az önbizalom hiány! :( Egyébként tudod egy nagyon jó és nagyon tanulságos idézetet be is másolom vagy is kettőt szerintem mindkettő igazán bölcs:

Az egyik így szól:


"Azt mondod, jó ember vagyok. Köszönöm a bizalmat. De ne mond, mert nem ismersz. Hogy is ismerhetnél!? Hisz csak az egyik arcomat látod nap, mint nap. A többivel még nem találkoztál. Gondolom nem is fogsz. Ha évekig mindenhova követnél, mindent éreznél, amit én, mindent hallanál, amit én, és minden gondolatomat látnád, akkor talán megismernél. De ez lehetetlen. Tehát ne mondd, hogy jó ember vagyok. Ki a jó ember? Olyan nincs is. Vagy te már találkoztál egyáltalán olyannal? Igen? Meséld el milyen volt. . . Na látod, hogy nem megy. Mert mindenkinek csak egy arcát ismerheted, azt, amit feléd mutat. A többi rejtve van előtted. Csak egy embert ismerhetsz igazán: önmagadat. Még azt sem teljesen. És ha önmagadat is alig ismered, hogy állíthatod valakiről, hogy jó ember? Mért nem azt mondod: jó az az arc, amit felém mutat. De nem tudom milyen a többi. ?



A másik pedig így:


“Ne ijeszd el magad az élettől azzal, hogy csupán a gondokról s a bajokról képzelegsz. Ne vetítsd előre még nem létező, se ne éleszd újra letűnt bajaidat. Amikor gondok kínozzák sorsod, tedd fel a kérdést: mi az, ami most elviselhetetlen? A választ magad előtt is szégyellni fogod – sem a jövő, sem a múlt nem nehezedik rád, mindig csak a jelen. Az előbbi talán be sem következik, az utóbbi pedig már régen elmúlt. A jelen súlya a kisebbik, ha körülhatárolod. Milyen ember az, aki még a jelent sem képes önmagában elviselni? – Ha félreteszed, ami bánt, máris a legnagyobb biztonságban érezheted magad.

Vajon ér-e annyit bármilyen dolog, hogy lelked rosszul érezze magát miatta? Találsz-e valamit, ami miatt érdemes a bánkódáshoz lealacsonyodnod; sóvárgó, magába süppedő arccal csüggedned valami mulandó felett?

Emberrel nem történhet meg, ami nem emberi; ahogyan ökörrel, szőlővel, kővel nem eshet meg olyasmi, ami ökörhöz, szőlőhöz, kőhöz nem illik. Isten nem sújt olyannal, ami elviselhetetlen.

Ha egy külső jelenség bánt, tulajdonképpen nem maga a jelenség nyugtalanít, hanem a róla alkotott elképzelésed. Márpedig csak tőled függ, hogy ezt megszüntesd. Ha a rossz érzés oka a lelkedben rejlik – tulajdonoddá, elválaszthatatlan részeddé lett -, ugyan ki akadályozhatná meg hogy hibás felfogásodat magad orvosold? Amikor nem teheted meg, amit helyesnek tartasz, nem okosabb-e megújult erővel tevékenykedni, mint felette bánkódni?

Ha megtetted, amit tenned kell, az eredménytelenség oka nem benned rejlik. A dolgokat elfogadni tudni annyi, mint helyesen értelmezni. Ha ezt megértetted, semmi felett nem kell bánkódnod: az út a te utad, a természet mérte rád – neked csak járnod kell rajta. ”


1ébként néha úgy érzem, hogy én már túl felnőtt vagyok 18 éves létemre túl komolyan veszek mindent, de néha pedig nem érzem magam 15nél többnek. .

Tényleg köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

2010. aug. 4. 10:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Tigger91 voltam!
2010. aug. 4. 10:33
 9/14 anonim válasza:
76%

Szia!

Én is hasonló cipőben járok, mint Te.

De nekem volt már 1 barátom, és szerettem, de teljesen máshogy. Vele csak fizikailag akartam lenni, nem igazán beszélgettem vele, meg nem rajongtam annyira érte.

Nővel nem jártam még, de általában mindig van egy olyan nő az életemben, aki úgy fontos nekem, mint neked az a 30 éves, plusz nekem még hozzájön az is, hogy szeretem, ha megérint.

Ha van kedved beszélgetni erről, írj privátban.

2010. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nos van egy film L world. Annak van egy Shane nevü szereplője akiért teljesen totál odavagyok *-*. Mondjuk van egy 32 éves párom akit nagyon szeretek de a nőkért is odáig vagyok meg vissza >..<.... Szeretem az olyan csajszikat akiknek tépetre és rövidre le van nyírva a haja mert az irtó szexi:3 és ha piercinges és hord tetkókat és egyéniségét úgy tünteti ki hogy szegecseket hort a cuccain és láncokat. Én ez a fajta típus vagyok bár nekem a hajam nem rövid és tépett hanem cuki hosszúkás és vörös :D Na mind1. Az L wold teljesen magával rántott és bár kissé beteges de a Shane szintű lányal szívesen összepacsiznék >..< én tudom magamról hogy egy jópasi után is megfordulok meg egy lány után is. mindkét nemhez vonzódom és ez így jó mert ha nem megy az egyik még mindig ott a másik. Lehet rosszul hangzik stb. de amelett hogy van pasim melette szeretnék egy lánnyal is lenni hogy rájöjek melyik lenne a helyes út a számomra. Néha tétovázok ha a parkban látok egy fius lányt és megszólítani hogy van e kedve beszélgetni velem vagy akármi. utálok kezdeményezni általában én vagyok az alsóbb rendű fél és ez általában beválik. De ha elkattan az agyam simán átveszem a pasi szerepet és akkor enyém a világ. Nem tudom hogy válaszommal menyit segítettem vagy akármi csak saját érzéseimet gondolataimat mondtam el.

( Üdv egy 18 éves lány Nógrád) :3

2014. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!