Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tetszik nektek egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tetszik nektek egy fiú, fantáziáltok vele kapcsolatban szexuális dolgokról?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez női titok, amibe a férfiak nem láthatnak be:D hiába írják ki a kérdésüket:DD
2020. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2020. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

Illetve... fura dolog ez, mert a mostani párommal minden klappol, már 3 éve, és most is van olyan srác, aki bejön rajta kívül is, de tőle mindent megkapok, így most nem fantáziálok másról.

2020. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Na ná! Már egy párszor megousziltam a pociját, érzékien a köldökénél... puha meleg ajkaimmal haladva szép lassan egy lejjebb és lejjebb...
2020. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Lány vagyok és én sosem csináltam, lehet aszexuális vagyok?
2020. júl. 25. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Sztem inkább fiatal, tapasztalatlan? Ha nem nagyon voltál még férfival, nem is tudod mi a jó. 🙂 Na meg szerelmes, úgy igazán, amikor minden porcikája tetszik, és legszívesebben belebújnál, h mindig vele lehess...🥰🙂
2020. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam szerelmes sem, de nem is fantáziáltam még. Nem vagyok olyan fiatal, 22 éves vagyok.
2020. júl. 25. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Még szép 😀
2020. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem voltál szerelmes? Az baj... A korod meg fiatal, na nem annyira, de az. Vmi nem stimmel veled, de ha tetszenek a férfiak, akkor sztem csak annyi, h nem találkoztál a Te Férfiddel. Simán tapasztalatlanság. Rákapsz még az ízére, no para. 🙂
2020. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!