Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek miután így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek miután így “szakítana “ veletek?

Figyelt kérdés

A volt barátom úgy “szakított” velem ,hogy sgyszerűen soha többé nem jelentkezett.

Semmi gond nem volt köztünk,annyi tűnt fel,hkgy egyre többször mondta hogy dolga van,sok a munka,kevesebbet találkoztunk.

Majd 3 hete hétvégén nem reagált az üzenetemre,nem vette fel a telefont,pedig aznap találkoztunk volna.

Azt gondoltam fáradt volt,elaludt,másnap reggel biztos keres.

De nem így történt,és azóta sem keresett. Gyanítom,hogy egy másik lány volt a dologban.

Így szó nélkül hagyott maga mögött 3 évet....

nagyon szeretem(igen még most is,hiszen a szerelem nem múlik el 3 hét alatt),de nem értem hogy lehet ilyen gusztustalan módon “szakítani”. Főleg,hogy semmi gond nem volt látszólag.

3 hete alig eszem,itthon sírok egész nap,fagyin élek ...nem tudom magam túltenni a dolgokon.

Nem tudom ha valaha is képes leszek rá. Ugyanis nem tudom miért, mi volt a gond,miért pont így? Ez rosszabb,mintha egyenesen a szemembe mondta volna hogy nem szeret,hagyjuk abba. Ugyanis akkor legalább annyira törődik velem,hogy közölje.

De így? Így a legfájdalmasabb...lezáratlanul.

Van tippetek ,hogy mit tegyek,hogy ezt kiheverjem? Esetleg ha valaki járt már hasonlóna?(bár azt kétlem)

Ráadásul nemsokára kezdődik az egyetem, utolsó évem államvizsgával,és én jelenleg az ágyból sem tudok kikelni :(nem így képzeltem a nyaramat...

23L



2020. júl. 26. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nagyon sajnálom. De az ilyen után egy percig se szomorkodj. Nagyon aljas húzás.
2020. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
mi ebben az új? nők/férfiak ugyanugy csinálják..
2020. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer az exem 2 év járás után sms-ben annyit írt, hogy Részemről vége. Én is pont ennyit szomorkodtam, mint amennyi energiát ő belefektetett a szakításba. Fél percet.

1. vagyok

2020. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%

Szia!

Nagyon sajnálom!

Próbálj barátnőkkel, családtagokkal beszelgetni vagy programokat szervezni.

Ajánlom, hogy próbálj valami kikapcsolódást találni. Pl olvassál, kezdj el egy új hobbit, menj el dolgozni(diák munka/ nyári munka). Egyszerűen kösd le egy kicsit magad.

2020. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom, hogy így jártál, de próbálj meg arra gondolni, hogy azzal csak nyertél, hogy megszabadultál tőle. Ilyen ember után nem éri meg bánkódni ami most nagyon nehéz lesz, de tényleg inkább arra próbálj meg gondolni, hogy jobb lesz így bármennyire is gonosz módon szakított veled.
2020. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Azt azért tudod hogy nem őt síratod, hanem magadat. Meg az eddigi életed.
2020. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Nos lehet most azt látod nem erre a hozzászólásra lenne szükséged, de ha majd leülepedtek a dolgok akkor belátod hogy igen.

Érzelemfüggő vagy. Már rég látnod kellett volna a problémákat, de a rózsaszín köd - mert mindenáron kötődni akartál - elnyomta a vészjeleket. A veszélyes ebben az, hogy "soha-soha többé" de a következő kapcsolatodnál ugyanúgy belecsúszhatsz ugyanebbe :( Mit teszel azért hogy ez ne ismétlődjön meg? Ez lenne inkább a legfontosabb kérdés, amit érdemes lenne feltenned saját magadnak.

2020. júl. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
62%
Szia Csajszi. Velem is ilyen volt csak nekem annyival könnyebb volt a dolgom hogy a nővére a legjobb barátnőm vol. Igaz nem egy házban laktak egymástól és távol laktak egymástól. De azért 1 hónapig gyözködte tesója hogy írjon rám és mondja el a dolgokat. Annyit erőt vett magán a srác hogy le írta hogy bocsi mást szeretek. Nálunk 2 évről volt szó, 2 évet csak úgy el dobott. Mert hogy ő újra megszerette az exét. Miután a volt barátom le írta hogy mi is a helyzet, nem volt jó azt hittem jobb lesz mert hogy le írta de nem sőt.Utólag ki derült az is hogy meg csalt az exével.Sokat sirtam miatta ugyan azt csináltam mint te,de rá jöttem nem éri meg. Ha neki ennyire nem volt fontos a kapcsolatunk miért gyötörjem magam én magam.Rá jöttem hogy én amit tudtam bele tettem abba a kapcsolatba. Az hogy neki már ez sem volt elég az nem az én hibám. Ez nálad is így van nehogy hibáztasd magad emiatt,nem a te hibád főképp ha ilyen tapló módon vetett végett 3 évnek.Itt ő az egyetlen aki hibázott mivel nem beszélte meg veled a problémáját, ami miatt szakitott. Ne gyötörd magad miatta, hidd el hogy az ilyenek annak csak örülnek ha sírsz utánuk. Exem mikor meg tudta hogy sirok utána első reakciója az az volt hogy röhögött és mondta "had sírjon én ennek csak örülök". Ennél a pontnál döntöttem el hogy tovább lépek, és nem rágódok tovább ezen. Tudom nem könnyű de próbálj tovább lépni,fogd fel úgy hogy ő vesztett nagyobbat és nem te mivel ez így is van. Fel a fejjel csajszi bizok benne hogy tovább tudsz lépni. ❤️
2020. júl. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Nálam a csaj 6 hónap után ghostingolt.

Ok és indok nélkül.

Engem is nagyon megviselt.

2020. júl. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%
Egy ilyen tahó után ne sírj. Azt teheted, hogy nyilván gyászolod egy ideig, de sok energiát ne fektess bele,inkább arra, hogy átgondolod mi lehetett az oka és legközelebb nem követed el ezeket.
2020. júl. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!