Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti Tinderen jobbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti Tinderen jobbra húztok olyan férfiakat, akiknek nagyon szimpatikus a leírásuk és a képeik alapján külsőre a "hmm, végülis nem néz ki rosszul" kategória? Vagy csak a "hűha, nagyon tetszik ez a férfi" külsejűeket húzzátok jobbra?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 22:53
 1/7 anonim válasza:
Aki szerintem komoly kapcsolatot akar, az főként (vagy legalábbis ugyanannyira) megy a leírásra, mint a külsőre. Természetesen a kinézeteden akad meg a szeme, de megtartani nem az fogja.
2020. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én a tipikus jóképű, félmeztelen képekkel rendelkező jelölteket balra húzom, mert tudom, hogy csak arra mennek. Olyanokat húzok jobbra akiben látok fantáziát, nem tűnik defektesnek. Majd ha elkezdünk beszélgetni az első 10 perc döntő, a túl kétségbeesetten nyomulós nem jó. Az unalmas sem, akivel a beszélgetés állásinterjú típusú. Légy spontán és laza. 🙂
2020. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akire nem gerjedek ra szexualisan, annak a belso ertekeivel nem tudok mit kezdeni. Pajtasaim meg vannak.
2020. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Is-is, külső és belső egyformán számít. Azaz a leírás is és a kép is, hogy mit sugall az illetőről. Ahogy a #2-es is írja, önelégült, csak dugni akaró bájgúnárok, az autójukkal feszítő hülyéknél már a leírásig sem jut el - automatikusan balra.
2020. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Csak a feltunoen helyes fiukat huzom jobbra,azok kozul is azokat,akiken latszik az aktiv sport. Megtehetem,h jobbnal jobb fiuk kozul valogatok. Komoly kapcsolat most nem fer bele az eletembe meg egy. :D
2020. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
A leírást el sem olvassák a nők sem Tinderen, sem más társkeresőn. Emellett csak a tökéletes, hiper-szuper jóképű álompasikat húzzák jobbra.
2020. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző párom, akivel 4,5 évig voltunk együtt, ilyen volt. Külsőre full semleges volt, se nem tetszett, se nem taszított, cserébe tetszett, amit írt magáról. És nekem pont ennyire fontos a külső, hogy ne taszítson, mert bármennyire furcsa, engem az intelligencia, a kisugárzás, a személyiség az, ami elvarázsol. Egy nem túl okos, de hiperszuper külsejű pasi semmit nem vált ki bennem.
2020. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!