Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban vonzóbb az intelligenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban vonzóbb az intelligencia, mint a megjelenés?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, nem gazdag, nem sportos, és férfi szemmel nem is kifejezetten jóképű. Nem az a bulizós típus, kB ugyanabban a körökben jár, mint én. Ennek ellenére rajonganak érte a nők, több nő ismerősöm is odavan érte. Az egyiket gyerekkorunk óta ismerem, őt meg is kérdeztem, hogy mi ennyire vonzó ebben a srácban , és azt válaszolta, elbűvölő az intelligenciája. Bővebben nem fejtette ki, és nem is nagyon firtattam.

2020. júl. 27. 05:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2020. júl. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Persze, én is úgy hallottam, hogy minden második nőnek Stephen Hawking a leggyakoribb szexuális fantáziája!


A kérdésed közönséges trollkodás. Ezek a "van egy olyan ismerősöm..." jellegű szövegek egy anonim oldalon annyira hitelesek, mint egy politikai beszéd.

2020. júl. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem mindenképp.
2020. júl. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem, inkább a butaság taszító.
2020. júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem személy szerint vonzóbb a jó megjelenés. Persze ne legyen buta mint a föld, az nem vonzó, de nem baj, ha egyetértő nem kimagaslóan intelligens.
2020. júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Jajj, ezek a tipikus gyakoris "ismerekegy..." példák 🤦‍♂️😆.

Várj, beszállok én is!

Szóval:


A külső nem számít! A személyiség az egyedüli fontos. Ismerek egy srácot; kancsal, púpos, hiányzik a bal füle, menyétképű, 156 magas, 42 kiló, vézna, májfoltos, szemölcsös, utcaseprű.

Viszont három nyelven beszél, nagyon szép verseket ír, és ismeri a pí utolsó számjegyét.

Annyi nője van, mint égen a csillag! A csajok szinte sorszámot húznak hozzá, hetente más nővel van.

Ha neki ilyen sikerei vannak, akkor nektek is be kell tudnotok csajozni. A ti hibátok, ha nem megy, mert lúzerek vagytok!


Úgy tudok röhögni ezeken az anonim kamuzásokon... 😆😂😆😂😆😂

2020. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy a tàrskeresésnél nem az a fontos, hogy minél intelligensebb legyen (hiszen ezzel akàr zavarba is hozhatja a kevésbè intelligens randipartnert).

Viszont inkább az számít, hogy megtalálja azt a nōt, akivel megértik egymást, aki értékeli a kimagasló intelligenciáját.

Nem mindenki ilyen, sōt olyan is van akit zavarhat, ha egy férfi tudálékos nagyokos, vagy esetleg unalmasnak tarthatja ha a férfit mindig komoly problémák foglalkoztatják, vagy netán könyvmoly, s nem lehet vele kikapcsolódni, szórakozni, plázázós, buli-függō csajoknak nem hiszem, hogy annyira vonzó lenne.

2020. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Természetesen nem, és aki valaha csajozott már, az tudja, hogy kamu a kérdés. Jelentettem is.
2020. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy hülyeség.


A nőknek a kinézet fontosabb, meg max. hogy ne legyen tökbuta. Ennyi elég is. Az okostojásokat pont hogy nem szeretik (a túl intelligensek meg könnyen átlátnak rajtuk).

2020. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
A kinézet nyilván fontos, de nekem messze nem elég, hogy ne legyen "tökbuta".
2020. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!