Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 20, párom 42. Amikor lemegyünk a szülőfalumba mindenki elfordul, nem köszönnek, egyszer valaki tojást dobott a kocsinkra. Anyu is egyfolytában szidja, meg hogy nem hozzám való. De akkor jó volt, amikor kifizette helyettük a jelzálogot, hogy ne árverezzék el a házukat.
2020. júl. 27. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert szokatlan.
2020. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Te is dobd meg a házukat tojással.
2020. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A nagyobb városokban jobban elfogadja a társadalom. Nem foglalkoznak vele. A kisebb falvakban mindenki ismer mindenkit, kibeszélik-pletykálkodnak. Ott még nem érett meg a társadalom erre. Ne foglalkozz velük. Ha boldog vagy át kell nézni ezeken a dolgokon.
2020. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Bocs, de nagyon szerethetnek a faludban és sok jóakaród lehet ha tojással dobálnak. Azt gondolják hogy az anyagiakról szól a kapcsolat. Rátok tartozik a kapcsolatotok, menjetek kevesebbet haza.
2020. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Most még nem baj. 15 év múlva, ha közösen alapítotok családot, akkor lesz baj, mert te a nőiességed csúcsán leszel, ő meg egy tata lesz.

Soha többé nem leszel olyan szép és üde, amilyen most vagy. Élet vár rád, élmények, jövőt kellene építened, most viszont egy baba vagy, egy jelenleg még erős, domináns, ereje teljében lévő férfi mellett.

Ez nem egyenrangú kapcsolat. Soha nem is lesz az. De míg most ő az, akire te felnézel, addig pár év múlva te leszel az, aki a nőiességed teljében leszel, ő meg elkezd majd épülni lefelé.

Tudom, miről beszélek. 23 voltam, ő 40. De én se értettem, mi a gond ezzel. Most 39 vagyok, és már értem.


Ettől függetlenül a faludban senkinek semmi köze hozzá. De akinek huszonéves lánya van, az azért átérzi, mennyire nem normális ez az egész. Persze bántalmazó kapcsolatban létezni se normális, mégis sokan csinálják. Alkoholistát választani, vagy hazugot, csalfát sem normális. Az okos a más kárán tanul, a buta a sajátján sem. A saját életünket jogunk van úgy elrontani, ahogy nekünk esik jól, a szomszéd Mari néninek nincs köze hozzá.

2020. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi 5-ös :)

Egyébként milyen taplók vannak itt, hogy elkezdenek nekem privát üzenetet írni? Nem keresek pasit, mert van. Köszi

2020. júl. 27. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Konkrétan nincs baj a nagy korkülönbséggel. Csak azért rossz, mert a természet rendje szerint ugye az idősebb hal meg hamarabb, és a fiatalabb (még mindig fiatalon) ott marad egyedül. Szóval az a rossz, hogy kevesebb időt tudnak együtt tölteni. Azért attól is függ, mennyire nagy korkülönbségről van szó. A 22 év hát...határeset. Ha elég érettek vagytok, és tényleg szeretitek egymást, akkor működhet. :)
2020. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általánosságban beszélve 22 év nagy korkülönbség. Egy 20 éves még most kezdi az életét, szerez tapasztalatokat, élvezi azokat a dolgokat amiket először tapasztal meg, általában sokkal többet járnak szórakozni. Egy 42 éves már nem igazán akar mert kibulizta magát, nem tudja már úgy értékelni azokat a dolgokat amiket egy 20 éves most tapasztal meg, mert ő már azt százszor megélte. Szerintem egy ennyivel idősebb ember visszafogja a fiatalabbat olyan dolgokban amikben nem kellene, és az idő előtt megkomolyodik.

Plusz amit 5-ös leírt.

Ezért nem tártják sokan jó ötletnek.

2020. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem baj, de nem is egészséges. Az én nagy szerelmem is csaknem húsz évvel idősebb. Nem lehet köztünk normális kapcsolat, ezért inkább beérjük annyival, amennyi jut nekünk.
2020. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!