Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Válasszatok! Egy 180...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Válasszatok! Egy 180 centi magas (kb. átlagmagasság), 90-93 kilós, 30 éves férfi kigyúrt vagy macis testalkatú legyen? Hogyan szimpatikusabb jobban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 23:37
A kérdező szavazást indított:
Kigyúrt
Macis
Valahol a kettő közt
36 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
szerinted férfias, ha azt akarod, hogy mások mondják meg milyen legyél?
2020. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha azt szeretné, hogy én se kigyúrt ne legyek, se mackós testű, hanem csinos, nőies, akkor valahogy így tudom elképzelni az ideális férfit külsőre:


[link]

2020. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Vekony legyen, akinek kokemenyek az izmai, es olyan, mint a tancosok meg a modellek.
2020. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Jarj barzil jiu jitsura meg kondiba es akkor pont a ketto kozt leszel: izmos ,de nem annyira kigyurt. Olyan,mint,amit linkelt az elottem valaszolo a lehajtott feju szoros papasrol. Kuzdosportra jarni eleve ferfias es vonzo a nok szemeben.

N

2020. júl. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kigyúrt a sportoló, aki elvárja, hogy én is így nézzek ki, a macis meg az elhízott igénytelen, akkor nem kell egyik sem. Mondjuk egy átlagos, normális az jó lenne.
2020. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!