Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért szeretik visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szeretik visszautasítani azt is, aki nem is nyomul rájuk?

Figyelt kérdés
Lépten nyomon megkapom a nőktől, hogy ilyen pasival biztos, hogy soha nem jönnének össze mint én. De miért kell ezt, ha soha utalást sem tettem arra, hogy tetszenének, vagy akarnék valamit. Semmit nem csináltam, mégis belémrúgnak. Mire jó ez?

2020. júl. 28. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Hu, szerintem (ez tényleg jó tanács) kérdezz rá, hogy miért. Mert ha csak ok nélkül is élből rád mondják, akkor valami nagyon nem klappol. Lehet belőle tanulni, mert ez borzasztó érdekes.
2020. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes, hogy veled ezt miért teszik. Talán valamiért mégis úgy érezték, hogy akarsz valamit?
2020. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Én ilyet még egyszer sem tapasztaltam 35 év alatt. Valami nagyon taszító lehet benned. Helyedben foglalkoznék ezzel és megoldanám a problémáimat, ahelyett, hogy a nőkben keresnék a hibát.
2020. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Poenbol :)
2020. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Attól, hogy taszító, miért kell támadni érte? Ha látok egy tolószékes embert, nem megyek oda hozzá magyarázni neki, hogy mennyivel jobban futok, mint ő.
2020. júl. 28. 16:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező ez nem arról szól hogy ők jobbak bármiben. Ha úgy érzem valaki akit épp csak megismertem valahol kétségbeesetten párt keres vagy kapaszkodót én is azonnal jelzem hogy én meg nem.

De a legtöbb olyan frissen megismert pasi felé is jelzem finoman hogy nem akarok semmit akivel valamiért jobban kijövünk vagy azt érzem kedvel. Innentől védve vagyok (általában) attól hogy akaratom ellenére kezdeményezzen és mindenkinek tiszták a játékszabályok.

2020. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ennek az a módja, hogy nyilvánosan megszégyeníted?
2020. júl. 28. 17:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem.Mondj egy szitut.Ha nem kezdeményezel,akkor hogy a francba mondják ezt,ha meg se közelíted őket.

Meglátnak,odamennek hoztád,ás azt mondják,nem jössz be,vagy a munkahelyen?

2020. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Írnál még részleteket? Írd le az utolsó ilyen esetet, vagy amelyik a legjobban megérintett. Hol, mikor, kivel, milyen napszakban, milyen eseményen. Mert így tényleg nem tudunk segíteni.

A nyílvánosant sem tudom értelmezni. Pl a Hősök terén egy megafonnal?

Ha írsz rézsleteket, utána már tudunk tanácsot adni.

2020. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, 8-assal tök egyszerre kb ugyanazt írtuk:)

Szóval már kettőnket érdekel.

2020. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!