Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondanátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy mondanátok el a párotoknak?

Figyelt kérdés

Én vigyázok a kutyájára pár napig, mert nincs itthon. Addig átjöttem az ő lakására. Egyszer véletlenül nyitva hagytam a kamraajtót, a kutya beszökött és az egyik szál kolbászt megette. Még jó hogy csak az egyiket, mert fura neszeket hallottam a konyhából és egyből kirohantam. Hívtam az állatorvost, hogy lehet-e valami baja, azt mondta, hogy nem valószínű, de figyeljem, ha mégis rosszul lenne, vigyem be. Ma reggel a székletét is megnéztem, teljesen rendben volt, meg játszik, futosgál, tehát semmi baja. Hozzá teszem, egy amstaff kutyusról van szó.

Mit mondok a páromnak, hova tűnt egy egész szál kolbász? Azt mondta, nyugodtan egyek amit találok, de hogy adom be neki, hogy megettem egy egész kolbászt 2 nap alatt? Mondjam azt, hogy rakottkrumplit csináltam? És ha az orvos egyszer elszólja magát, és kiderül, hogy elhallgattam előle? De ha meg elmondom az igazat, akkor azt fogja gondolni, még ennyit se lehet rám bízni, és alkalmatlan vagyok. Ti mit csinálnátok?



2020. aug. 1. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy semmi baja sem lehet a kutyának a kolbásztól. Egyébként jobb az őszinteség ezen én max jót nevetnék. Nem kell mindent túlaggódni. Bár kicsit érdekes, hogy ennyire tartasz a párodtól.
2020. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a párkapcsolatodhoz.
2020. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még nem vagyunk olyan régóta együtt, csak 4 hónapja.
2020. aug. 1. 09:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél másik kolbászt
2020. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, ami történt. A mi kutyánk is heti szinten csen el előlfelejtett kolbászt, sajtot, párizsit, mikor mit talál. Teljesen természetes ez kutyás családokban.
2020. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt hogy mondanátok el a párotoknak?"

Drágám, a kutya megette a kolbászodat.

2020. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak ő nagyon szigorúan neveli a kutyáját. Ki van mérve minden nap az adagja, nincs nasi meg kunyerálás. Bent se lehet a konyhába, ha mi eszünk. Ezért, nem tudom mit szólna, ha ezt megtudná...
2020. aug. 1. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért kezd olyan érzésem lenni, hogy még a lazac is el fog tűnni a hűtőből.
2020. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szegény kutya...
2020. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy szigorúan neveli. De nem patkánymérget evett a kutya, csak egy nyamvadt kis kolbászt. Én megmondanám neki így ahogy történt, elmondanám, hogy sajnálom. Ha elkezdene rajta pattogni, azért csak mondanám neki, hogy rendes ételt evett a kutya, me egyelőre én tettem neki szívességet.
2020. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!