Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha igazából csak szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazából csak szexelni akarok a lánnyal, de úgy teszek, mintha komoly kapcsolatot keresnék, aztán mondjuk 1-2 szex után azt mondom neki, hogy nem tudom, hogy készen állok-e egy komoly kapcsolatra, akkor nem vagyok szemét?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
De. Söpredék vagy.
2020. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

Csajok is ezt mondják.

Én fel se hívom őket csak látom hogy ír megnézem azt nem válaszolok.

Majd kigondolja egy idő után mi a helyzet.

2020. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De igen, szemét vagy. Miért nem keresel olyan lányt aki szintén kalandot vagy szexet keres csak? Sokkal tisztességesebb előre letisztázni, mint hitegetni a másikat.
2020. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Csak egy átlagos férfi vagy.
2020. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy mit csinálsz..szemét leszel. Ha előre közlöd hogy csak szex kell, akkor azért leszel szemét, mert egy darab húsnak nézed.


Kár ezen gondolkodni.

2020. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Látod, ezért csinálják azt az okos lányok, hogy előbb legyen komoly a kapcsolat, aztán lesz szex. Nem az első pár randi után egyből beugrani a takaró alá.
2020. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Teljesen jól csinálod! Másképp nem is lehet szexhez jutni. A nők zöme, ha lefekszik veled, cserébe a nyakadba is akaszkodik, ha akarod, ha nem. Elenyésző azoknak a nőknek a száma, akivel ezt normálisan meg lehet dumálni, ők számíthatnak is a tisztességes bánásmódra.
2020. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Paraszt vagy!
2020. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugodtan, várunk vissza hónapok múlva ide a társaid közé sírni, hogy "Miért nincs barátnőm, mikor ennyire kedves vagyok?"
2020. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen jól csinálod! Másképp nem is lehet szexhez jutni."


Már hogyne lehetne? Úgy hívják: prostituált. Ő biztos nem fog a nyakadba akaszkodni szex után.

2020. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!