Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan férfival, akinek a hobbija az érme és a régi pénzek gyűjtése?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, csak munkába járok, és haza. Egyedül élek. Ezért jópár éve elkezdtem gyűjteni az érméket, és a régi pénzeket, mivel kellett valami figyelemelterelés. Vannak már-már ritkának mondható darabjaim is.

2020. aug. 1. 18:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
27/F
2020. aug. 1. 18:08
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Numizmatikára gondolsz?
2020. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Heh, nekem is ez a hobbim, meg még ismerek pár embert. Tipikus magányosember-hobbi. De tényleg jól elvonja a figyelmet az élet szarságairól, és szép tud lenni egy ilyen gyűjtemény, nekem is van már 2000 különböző fajtám, most is úton van a Norvég 20 Korona, a Dán 5 Korona (1980) és a Román 2000 Lei (Még a Román Királyság idejéből).
2020. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy ezt is csinálja, abszolút nem zavarna. Sőt, még segíteni is tudnék neki ismerősök által.

Viszont minden más, amit leírtál inkább kizáró ok lenne. Az érmegyűjtés neutrális, de hogy ennyiből áll az élete az kifejezetten taszító.

2020. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen amolyan magányos farkasoknak való dolog. Gratulálok 3-as. Sajnos olyanjaim - még - nincsenek. Szépen lassan növekszik a gyűjteményem, már van kb egy csokorra való.:)


4-es. Nem csak ebből áll az életem. Itthon is dolgozok a lakásban, mivel felújítom. Persze még takarítani, főzni, mosni stb stb. Tanulok is, próbálom fejleszteni magam. Az viszont igaz, hogy ez az egyetlen hobbim.

2020. aug. 1. 18:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó hobbi, de én mondjuk örülnék neki, ha nyitott lenne másra is, kirándulni, együtt sportolni vagy filmezni, kiállításra járni stb. Attól, hogy egyedül nem volt kedve, kettesben hátha lenne. Ha nem, hosszútávon szerintem azért egyhangúvá válna a szabadidő. Mindenesetre nem kizáró ok, sőt én érdekesnek találom.
2020. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Örülök, ha pozitív a megítélése a dolognak! :)
2020. aug. 1. 19:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, de ha velem se mozdulna ki, akkor nem sok időt töltenénk együtt. Én szeretek kimozdulni, nem fogok azért mindig otthon punnyadni, hogy nézzem, ahogy pakolgatja az érméket. Aki bújt, aki nem, én megyek.🤷
2020. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy engem pl. nem zavarna, ha az adott nő így elmenne valahová ki, én meg maradok otthon. Mire hazaér előkészítem a vacsorai tálalást, pont időben. Ez még kellemes érzés is lenne. Mindenestre kellemesebb, mint a 35 fokban, a tűző napon gyalogolni valahol, wc nincs, az összes ital a bolti ár triplája, még az ásványvíz is, és úgyis csak az én szidalmazásom lenne a fő program. Emlékeztetne a gyerekkoromra.
2020. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es! Javaslom,hogy olyan kapcsolatban eleve ne legyél, ahol a te szidalmazásod a program. Nem az a megoldás, hogy inkább otthon tüsténkedsz, amíg O szórakozik,hogy elkerüld a balhét. Olyan kapcsolatot keress, ahol ilyen opció nem is létezik.

#8

2020. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!