Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hol engednétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hol engednétek, hogy egy nő megérintsen benneteket, ha csak barátok vagytok (nemileg közömbösen éreztek) és ha éreztek iránta valamit? Illetve ti hol érintenétek meg a nőt, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy férfi barátom, ő a karomat szokta végigsimítani vagy a hátam. A karját néha én is megérintem. Ennyi
2020. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég sokat, de a legtöbb női barátom táncról van, ott meg a testi kontaktus nem tabu.
2020. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha benyúlna az alsónadrágomba, nem pofoznám meg érte. Mert barátok vagyunk.
2020. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő sosem érintget férfiakat. Csak egyet akit ő választ.
2020. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak barátok vagyunk, akkor max. egy rövid ölelés vagy hátsimogatás jöhet a részéről. Olyan volt már, hogy tetszett nekem valaki, ő pl. megsimogatta a felkaromat, és egyszer úgy ölelt meg hosszan, hogy gyakorlatilag belém bújt, neki talán bejöttem, nem tudom. Én ritkán érintek meg másokat, de ha tetszik nekem valaki, akkor én is vagy a karját próbálom simogatni, vagy átkarolva tartom a vállát, vagy a kezéhez érek hozzá, esetleg a hajához. Idővel persze szívesen mennék tovább is (pl. comb, popsi), csak még sosem éreztem úgy, hogy ezt engedné nekem bárki is, vagy legalábbis nem mertem megtenni.
2020. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Mi annyit beszélgettünk a szexről, hogy felvetődött kipáljuk egymással is, milyen lehet. Na ott megérintettük egymást mindenhol, miközben csak barátok vagyunk, és többet nem is akarunk. Szóval igazi barátság extrákkal 😉 .
2020. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az érintést férfiként, így általában hirtelen érintenek meg, a vállamon gyakori.

Én egy nő lábfejét érinteném meg, mert eléggé semleges terület.

2020. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!