Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külsőre nem annyira az esetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem annyira az esetem, így komoly kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni, de szexkapcsolatban benne lennék. Ilyet lehet mondani Tinderen egy lánynak, akivel épp ismerkedek? Vagy ezzel megsérteném?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 16:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Inkább legyél korrekt, akkor el tudja dönteni, hogy ő mit akar. Legfeljebb csalódott lesz, megsértődni nincs oka.
2020. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Remélem megmondtad neki:)
2020. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Ide (úgy általában az egész gyk.hu) miért csak olyan nők válaszolnak, akik a saját maguk érdekeit nézik és sosem a kérdezőnek akarnak segíteni? (Ha az egy férfi)


Ne mondd meg neki, mert így kisebb eséllyel jutsz szexhez. Szívesen!

2020. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Az egész Tinder pont erről szól: hogy középszerű nők messze a ligájukon felüli pasikkal dugatják magukat, egy kapcsolat reményében.


Úgyhogy hajrá!

2020. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

#3 mások érzéseivel játszani egy kis szex miatt undrító!


Kérdező legyél korrekt mond el neki, ha bejössz neki lehet ebben is benne lesz.

2020. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Miért érzem, hogy ez kamu kérdés? Miért dugnál meg olyat aki nem jön be? Hogyan áll fel egyáltalán??

Ja, hogy olyan ronda vagy, hogy jobb nőre nem futja?😀

2020. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szia!


Külsőre nem olyan szép, hogy felvállalnám, mint barátnőt, de azért rosszul sem néz ki, tehát szexkapcsolatban benne lennék.

2020. aug. 4. 19:52
 8/21 anonim ***** válasza:
7. Miért te olyan helyes vagy?😂
2020. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Sok nő mondta már nekem, hogy helyes srác vagyok. Én is úgy gondolom, hogy viszonylag jóképű vagyok és a testem is elég jó, szoktam kondizni.


Szép arcú, bájos barátnőt szeretnék. Ha valaki nem annyira szép, hogy járjak vele, de azért jobban néz ki, mint az átlag, akkor néhány éjszakában vagy szexkapcsolatban benne lennék.


Van olyan, hogy valaki nagyon szép, de a személyisége nem szimpatikus. Vele is csak szexet tudnék elképzelni.

2020. aug. 4. 20:27
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Baszki! Ha olyan helyes vagy szerezzél magadnak hasonló súlycsoportot! Minek vesztegeted az idejét szerencsétlennek? Hagyd, hogy olyat találjon, akinek lelke is van, nem csak helyes pofija meg farka. Szemét állat vagy!
2020. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!