Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy alapvetően komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy alapvetően komoly kapcsolatot kereső srác egy lánynak első szex után azt mondja, hogy úgy érzi, komoly kapcsolatot nem tudna vele elképzelni, de barátság extrákkal kapcsolatban benne lenne, akkor a férfi egyértelműen egy játszmázós szemétláda?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 12:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Alapvetően soha nem keres egyik sem komoly kapcsolatot, néha ha valami olyan lánnyal találkoznak, akit eltudnak hosszú távon képzelni ( ami ritka) és hajlandóak feladni a többi p*ncit azért az egyért, akkor lehet lecövekelnek, de ez ritka mint a fehér holló. Mindegyik csak dugni akar, ne legyenek illúzióid. Ha úgy kezdi, hogy ő nem az a fajta srác, aki átb*sz, hidd el pont az a fajta!
2020. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mert a lányt megfektette, és csak utána mondta ezt neki. Ha előtte mondta volna, semmi gond nem lenne, de útólag az egy nagyon alja húzás.
2020. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, az.
2020. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Jaj, mennyi ilyen nyomorékot ismerek... :D Mindig mosolyogva hallgatom, mikor *hiiirtelen*, *vééletlen* szex után meggondolják magukat. Annyira átlátszó :D

Pontosan ezért van az, hogy vagy nagyon az elején szexelek úgy, hogy semmi másra nem számítok és én si csak arra megyek (amellett, hogy nyitott vagyok a folytatásra, de nem reménykedem) vagy akkor, mikor már együtt vagyunk.

2020. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A srác a szex előtt is tudta, hogy nem akar komolyabbat! Főleg, hogy ha rossz lett volna a szex, akkor nem ajánlotta volna a barátság extrákkal dolgot. Nem egy korrekt viselkedés.
2020. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez a legócskább duma amit valaha hallottam. Ott már ez volt a cél: megkapni, megalázni. Persze a lány ha az első héten belemegy a dologba az se semmi, de az egy másik történet, hogy nekem nem kellene. F/4x
2020. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szemét pasik, akik hónapokig játszák ezt, addig amég nem találnak új alanyt. Te meg már azt hiszed, ha ennyi ideig veled volt, akkor komolyan gondolja. A fenéket. Nem szabad egyikben sem bízni és nem szabad egyikhez se nagyon kötődni. Ez a szomorú igazság. :( Persze még csodálkoznak ezekután, ha a nők is elkezdenek így játszani, rögtön hazug picsa leszel, de nem esik le nekik, hogy miért csinálod. :D
2020. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehh.. hagyjuk már.

Elhiszem, hogy komolyat keres -csak épp nem veled-, de ezt már a szex előtt is tudta, hogy nem veled akar komolyat.. Ezt meg nem a szex után kéne közölni, ha egyenes valaki, akkor erre szex előtt kerít sort. Igaz-e?


Miért nem lehet őszintének lenni? Nekem ilyenkor megy már a süllyesztőbe- értsd szexre sem kell, kiábrándító az aki ilyen sunyi, az egyenességet preferálom.


Nekem pl fordítva volt:

A pasival már az elején szóltam, még mielőtt megtudtam volna a szándékait, hogy komolyat én 100% nem akarok most, mielőtt elkezdi nekem csapni a szelet, ezt így tartom fairnek,nem vagyok olyan passzban. A többi rajta állt, de elég hamar kiderült, hogy ő bőven csak a szexre ment, az a típus is ahogy lejött..


Sokáig beszélgettünk ezután, lelki meg minden témáról is, tényleg mindenről, aztán randiztunk is- de eléggé a szex felé terelt ott is.

Szex akkor épp nem volt végül, és visszakoztam is, mert sok beszélgetésekkel, megnyílással, őszinteséggel rájöttem, hogy nekem nem menne.


Nos, ezután érdekes módon ő is fordult egyet és elkezdte bizonygatni, hogy ő többet akarna tőlem blabla... Szerintem meg ha valaki többet akar, akkor nem egyből a szex felé fekteti a hangsúlyt a találkozón.

Minden esetre job szerettem, míg őszinte volt, az utána jövő kamu maszlag, mikor kihátráltam, hogy ő többet is szeretne velem, nem tetszett és hagytam is az egészet.

2020. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Lefeküdni jó volt veled, de komoly kapcsolatot nem tudna veled elképzelni, van ilyen. Neked kell eldönteni, hogy megéri-e csak úgy szexelni vele. Attól még nem szemétláda, hogy nem találta meg benned az igazit. Lehet neked sem ő az. Ha te sem tudnál vele semmi komolyabbat elképzelni, akkor igazából ugyanazt akarjátok.
2020. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!