Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A metélt férfiak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A metélt férfiak mennyire gyakoriak hazankban? Nektek hogy a jobb a szex, metélt vagy natúr farokkal?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Fogalmam sincs mi a különbség. Lehet voltam màr metélttel, csak nem is tűnt fel, mivel nem tudom miben merül ki egy metélés. Nem gondolnám, hogy annyira más. Ha megvan a tűz valakik között, szerintem tök lényegtelen.
2020. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Exem metélve van, de neki egy operáció miatt kellett, nem vallási okokból. Annyiban másabb, hogy kevésbé érzékeny, mert az amúgy védett felület folyton dörzsölődik neki.

Amúgy nem passzoltunk szexuálisan, szerintem nem emiatt amúgy.

2020. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Szerencsére Európában a csonkításnak nincs nagy hagyománya. Mondjuk én azt mondom, aki a gyerekének a nemi szervét megcsonkíttatja, a megérdemelne pár évtizedet egy kevésbé biztonságis börtönben.

De szerencsére errefelé inkább csak orvosi okokból végeznek ilyen beavatkozást. Hogy ez mennyire gyakori? Max. 1-2 %.

2020. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyen metelt mert az orakig birja nem erzekeny annyira a makkja.
2020. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Személyes tapasztalat:

Két pasival feküdtem le eddig, az egyik metéletlen, a másik egészségügyi okokból részlegesen körül van metélve. Mindkettővel óvszerrel védekeztünk.

Az elsővel nem voltunk sokat együtt, de szerintem átlagos ideig bírta (normál vékonyságú durex), nem volt gond ezzel. De határozottan érzékenyebb volt neki, mivel el tudott menni orállal.


Annak, akit körülmetéltek, alapból a fityma nem takarja a makkját, így a folyamatos dörzsölő ingerek miatt szárazon semmit sem érez, max a pereme alatt kicsit. Nedvesen van, hogy még érzékennyé is válik egy idő után, de hiába érzi és élvezi az izgatást, elmenni nem tud orállal. Az aktust is tovább bírja, néha előfordult, hogy már ki is dörzsölődött a hüvelyem és abba kellett hagynunk. Vele mindig extra vékony gumit használtunk, de szerintem ezen kevésbé múlik. Van, hogy azt mondta, alig érez valamit, de néha 10 perc alatt elment. Szerintem függ ez sok mindentől, hangulat, mennyire vagyok nedves, szűk. Neki sajnos nem volt választása, muszáj volt megműteni, de ha választhatna, a természeteset akarná.


Nem tudom, min múlik, hogy mikor érzékeny és mikor nem. Alapból biztos jobb, ha védi a fityma, nem hiába fejlődött ki. Lehet előny, hogy sokáig bírja egy metélt, de ez tud kellemetlen is lenni. Egyetlen biztos előnye van számomra, hogy tiszta, nem gyűlik be semmi alatta, nincs szaga. Esztétikát emlegetik még, szerintem hülyeség, egy farok az farok, nem műtárgy :D Számomra esztétikailag nem értékelhető egyik sem, nem nézegetem.


Szerintem sem túl gyakori, vallási vagy egészségügyi okokból lehet, ezeket meg lehet saccolni, pár százalék.

2020. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!